banner851

banner614

Teknoloji kursları

Düzce Anadolu ticaret ve ticaret meslek lisesinden günümüz insanı için gerekli olan bilgisayarla ilgili değişik branşlarda kurslar açılıyor.

banner619
Yerel Haber 09.01.2009, 11:33
195
Teknoloji kursları

       Düzce Anadolu ticaret ve ticaret meslek lisesi tarafından düzenlenen 2. dönem kursları başlayacak.Ocak şubat ve mart aylarını kapsayacak olan teknoloji kursları 8 ayrı branşta ve hiç bilmeyenden akademisyen ve öğretmenleride kapsayacak alanlarda acılacak.Bilgisayar bilmeyenler için bilgisayar işletmenlik kursu,ticare hayatta kendisine yer bulmak ,muhasebe ve ticari hayatın yükümlülüklerini idrak etmek isteyenler için bilgisayarlı muhasebe kursu,bilgisayarda yazı yazmak ihtiyacı duyan herkese 10 parmak klavye kullanım kursu,ileri exsel ve makrolar kursu,bireysel internet sitesi oluşturmak ,bilişim sektöründe yer almak isteyenler için web tasarım kursu,windows tabanlı program yazmak isteyenler için görsel programlama kursu,bilgisayarda resim işleme,reklam ,broşür, kapak, ilan hazırlama çalışmaları yapmak isteyenler için grafik tasarım kursu ve akademisyenler ile öğretmenler içinde soru bankası ve sınav hazırlama kursları açılacak.

      Kurslar her hafta iki günde 8 saat üzerinden 10 hafta üzerinden planrlandı.Kursları bitirenlere ayrıca Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikada verilecek.

      Günümüzde en büyük ihtiyaçlar arasında yer almaya başlayan Bilgisayar ile ilgili programlara başvuruların bir an önce yapılması gerekliliğini vurgulayan okul idarecileri,gerektiğinde okulun 5143217 nolu telefonundan bilgi alınacabiliceğini belirttiler.

banner844
Yorumlar (0)