banner851

banner955

TELEFON DİREĞİ DEVRİLDİ

Kaynaşlı’ya bağlı Darıyeri Mengencik Köyü’nde telefon direği devrildi. Telefon direğinin düşmesinin ardından yola saçılan telleri nedeniyle zorlanan ve günlerdir kendilerine muhatap bulamayan köylüler, yetkililere çağrıda bulundu. Haberimizin ardından çağrıyı duyan Telekom yetkilileri ise, kabloları kaldırdığını yönelik açıklama yaptı.

Yerel Haber 17.01.2019, 13:53 17.01.2019, 17:54
3571
banner1032

Olay, Kaynaşlı’ya bağlı Darıyeri Mengencik Köyü Hacıahmet Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz 15 ocak tarihinde Düzce’yi etkisi altına kar yağışı nedeniyle köyde bulunan telefon direği devrildi. Yol kenarında bulunan bir bahçeye devrilen telefon direği nedeniyle yolun karşısından direğe uzanan teller yola saçıldı. Yoldan bisikletle geçen vatandaşlar tellere takılmamak için başlarını eğmek zorunda kalırken, otomobil ve yüksek vasıtaların geçmesi ise neredeyse mümkün değil.Yaşadıkları sıkıntının çözülmesi için yetkilileri ulaşan ancak çözüm noktasında kendileri muhatap bulamayan köylüler çareyi Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’nda aradı.Çektikleri fotoğrafları ihbar hattımıza gönderen köylüler, “Kimse ilgilenmiyor bu direkle 2 gündür, lütfen yetkililer sesimizi duysun” dedi.Öte yandan Türk Telekom yetkililerinden de konuyla ilgili açıklama geldi. Haberimizin ardından köye giden ekipler, kabloları kaldırdığını belirterek, konuyla ilgili köyden ekiplere herhangi bir ihbar gelmediğini bildirdi. 

HABER: Ö.YILMAZArtı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (7)
Elektrikçi 4 yıl önce
Elektrik direği olsa muhtarlar ayağa kalkardı..telekom kimseyi tınlamıyor nasılsa istedikleri kadar şikayet etseler ne olur..
Vatandaş 4 yıl önce
Büyükaçma köyü en az 6 ay bekler hattı arızalı olanlar bireysel olarak arıza bildirimi yaparsa faturalar iptal oluyor
Düzceli 4 yıl önce
Valla bende çok çektim bu kurumdan ama geçtim sonunda uydudan internete oh mis ne kablo koptu çilesi var ne direk devrildi aylık 50 lira veriyorum sınırsız AKK olmadan devam
Vatandaş 4 yıl önce
Aynı durum Uğur köyü içinde geçerlidir. Yaklaşık 2 haftadır bölgede ne telefon neden internet vardır. Kopan Kablolar ve yıkılan direk nedeniyle kesiktir. Ancak sağolsun başvurulan hiçbir merciden bir çözüm geliştirilmelidir.
Bakır 4 yıl önce
Mamure köyünde de aynı şekilde yıkılmış bir direk var, teller yolun üzerinde,
Büyükaçma Telekom direği 4 yıl önce
Merkez Büyükaçma köyü nde 24 Ekim 2018 tarihinde devrilen Telekom direği halen yapılmadı. Üstüne üstlük fatura gönderiyorlar. Biri Uzay Ajansı kuruldu mu demişti?
Çakır 4 yıl önce
Mağlesef bütün kurumlarda denetim eksikliği var
18
kapalı