banner615

banner614

banner701

TELLER TAMAM SIRA LUNAPARKTA

banner619

Yıllarca etrafı tellerle çevrili şekilde hizmet veren İnönü Parkı'nda çitlerin kaldırılmasının ardından sıra lunaparka geldi. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın 'İnönü'den kaldırılacak' dediği lunaparkın açılışı 23 Nisan'a yetişmeyen Melensu Parkı'na taşınması planlanıyor. Ayrıca vatandaşlardan yıllardır paralı şekilde hizmet veren park içerisindeki tuvaletin ücretsiz hale getirilmesi yönünde belediyeye çağrı var.

Yerel Haber 21.04.2018, 15:47 23.04.2018, 09:14
3665
banner785

Düzce'nin göbeğinde hizmet veren parklarla ilgili başlayan dönüşüm çalışmaları önümüzdeki hafta başından itibaren kaldığı yerden devam edecek.

Çirkin bir görüntü çiziyor
Avni Akyol Parkı'na yeni yaya yolu ve oturma alanları yapılmasını kapsayan yeni düzenleme çalışmaları, İnönü Parkı'nda ise tel çitlerin kaldırılması, bir tane bile olmayan bank kazandırılması ve şehrin göbeğinde çirkin bir görüntü çizen lunaparkın taşınmasını içeriyor.

Başkan 'Taşınacak' demişti
Etrafını çevreleyen tel örgülerden kurtulan İnönü Parkı'nda yeni haftada lunaparkın taşınma sürecinin başlaması bekleniyor. Bilindiği gibi Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, şehir merkezindeki parklara yönelik vatandaş odaklı aldıkları dönüşüm kararı kapsamında lunaparkın da mevcut yerinden kaldırılacağını açıklamıştı. Yeni adres olarak ise 23 Nisan'da açılışı yapılacağı açıklanan ancak bu tarihe yetişmeyen Melensu Parkı Projesi'ni işaret etmişti.

"Tuvalet de ücretsiz olsun"
Restauranttan kafeteryaya, tuvaletten lunaparka ve düğün salonuna kadar bir çok işletmeyi içerisinde barındıran İnönü Parkı'ndaki yeni düzenlemelerden memnun olan vatandaşlar, halkın mekanları olan parklarda tuvaletlerin ücretsiz bir hizmet olarak sunulduğuna dikkat çekerek, aynı uygulamanın İnönü Parkı'nda da başlaması çağrısı yaptı.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (11)
Selim 3 yıl önce
O parkin icindeki tuvalette tuvalet kagidi yok..sorsan musluman ulkeyiz..cok temiziz..belediye denetlemezse sandikta hesabi sorulur
çamköylü 3 yıl önce
cahit bey o parkın emniyetini ve temizliğini saģlıyordu. şimdi b.k göturür.. bizim milletimiz kadir kıymet bilmez haberiniz olsun..
KEMAL 3 yıl önce
ABDÜLHAMİDHAN PARKI OLSUN İSMİ YAPILAN HAKSIZLIKLARA BİZE ÖĞRETİLEN YANLIŞ TARİHE PİŞMANLIK DUYAR TEVBE EDERİZ ALLAHA
Düzceli 3 yıl önce
Bazı cami dükkanlarında neredeyse bedavaya oturuyorlar ayrıca kiraları cami dernekleri değil belediye yada diyanet almalı . Bu çok önemli lütfen dikkate alın
Ismi de değişsin 3 yıl önce
Parkın adını Konuralp Bey parkı yapalim. Ya da Yeşil Düzce parkı
vatandaş 3 yıl önce
çekirdek yemek,yerlere kabuklarını atmak yasaklanmalı,acill temizlik konusuna el atılsın tüm düzce de temizlik seferberliği başlasın,
Helal 3 yıl önce
Vatandaş fazla bir şey istemiyor sonunda gördünüz şükür.
Doğrucu 3 yıl önce
Seçim vaarrr...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık