banner851

banner614

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Son yağışların ardından Düzce’nin gerdanlığı olarak tarif edilen Asar Deresi’nde biriken çamur ve kumlar, adacıklara ve çirkin bir görüntüye neden olmuştu. Düzce Belediyesi, Asar Suyundaki rutin çalışmaları kapsamında iş makineleriyle dereyi temizledi. Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, hafta içi başlatılan temizlik çalışmaları kapsamında Asar Deresi’nin Haydar Gördebil Köprüsü ile Camikebir Mahallesi eski film platosu arasını kapsayan bölgede çalışmalar devam ediyor.

banner619
Yerel Haber 07.08.2021, 15:15 08.08.2021, 16:18
1050
TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Son yağışların ardından Düzce’nin gerdanlığı olarak tarif edilen Asar Deresi’nde biriken çamur ve kumlar adacıklara ve çirkin bir görüntüye neden olmuştu.

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, yaz aylarında artan sıcaklıkların etkisiyle dere yüzeyinde ve etrafında oluşan tabakanın yanı sıra mevsimsel yağışlardan kaynaklı dere tabanında biriken atıklar kaldırılarak temizlenmesine yönelik çalışmaları sürüyor.

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve her yıl rutin olarak gerçekleştirilen dere temizlik çalışmaları kapsamında Asar Deresinin Haydar Gördebil Köprüsü ile Camikebir Mahallesi eski Film Platosu arasında gerçekleştirilen çalışmalar da dere içerisinde biriken atıklar kaldırıldı.Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile koordineli şekilde sürdürülen çalışmalarda ayrıca, dere yürüyüş alanları üzerinde oluşan yabani ağaç ve otların temizlikleri de gerçekleştirildi.

banner844
Yorumlar (1)
Düzceli 1 ay önce
Özlü çalışıyor öncü tasdik ediyor madalyayı hak ettilet