banner851

banner955

TEMİZLİK FİLOSU GÜÇLENİYOR

Düzce Belediyesi, şehrin temizliğinin daha hızlı ve daha sağlıklı şekilde yapılabilmesi için araç filosunu genişletiyor. Bu kapsamda, envantere katılacak olan milli ve yerli üretim AGA 2100 kompakt yol süpürme ve FTH 240 elektrikli süpürücü araçları düzenlenen törenle teslim alındı.

Yerel Haber 19.01.2022, 18:03
1545
TEMİZLİK FİLOSU GÜÇLENİYOR
banner986

Düzce sokakları artık yerli ve milli araçlar ile temizlenecek. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ‘Temiz Şehir Düzce’ hareketi çatısı altında başlattığı seferberlik kapsamında belediyenin temizlik filosuna Kademe A.Ş. tarafından üretilen 3’ü kompakt yol süpürme 5’i ise elektrikli süpürücü olmak üzere 8 yeni araç katıldı.

Araçların teslimi için Film Platosunda düzenlenen törene Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Fatih Albayrak’ın yanı sıra belediye personeli ve basın mensupları katıldı.

YERLİ VE MİLLİ ARAÇLARI TERCİH ETTİK

Törende konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Temiz Şehir Düzce olmasını çok arzu ediyoruz. Bu araçlarla şehrimizin belirli bölgelerinde dar mekanlarda temizlik yapılırken bazen sorun yaşayabiliyorduk. Burada insiyatif sahadaki arkadaşlarımıza kalıyordu. Envanterimize kattığımız araçlarımız bize ciddi kolaylık sağladı. Bu araçlar evimizdeki elektrik süpürgesi gibi. Bu araçlar aynı zamanda yerli ve milli. Ben de uzun yıllar Savunma Sanayiinde çalıştım. Orası da yerli ve milli üretimin yapıldığı bir devlet kuruluşuydu. O bakımdan bu araçları istedik. Envanterimize kattık. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Özlü’nün ardından konuşan Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Fatih Albayrak ise 11 yıllık bir tecrübe ile ürettikleri temizlik araçlarında yüzde 80’inin üzerinde yerlilik oranına sahip olduklarını ve öz kaynakları ile üretim gerçekleştirdiklerini dile getirerek, Başkan Özlü’ye yerli ve milli araç tercihlerinden ötürü teşekkür etti.

Yorumlar (6)
Ahmet Türkmenoğlu 4 ay önce
Milletin aklı ile dalga geçmeyi bırakın 25 yıldır duzceyi aynı zihniyet yönetiyor. Ne yapmışlar mantikli İstanbul caddesinden çıkamadilar bir türlü 3 başkan da
düzceli 4 ay önce
yalanla dolanla yöneticilik yapıyorsunuz bir tuz dökmeye acizsiniz bütün yollar buz
11 YIL MI? 4 ay önce
MaşAllah avrupa bizi kıskanıyor, sokak süpürgesinin argesi bile 11 yıllık tecrübe ile oluyormuş baksana.. araba üretmek 100 yıl gerekmesi normal..
Traveller 4 ay önce
Sen ya okumadın yada okuduğunu anlamadın...11 yıldır üretip satıyoruz diyor.
Musa 4 ay önce
Yerli ve millilik hikaye; olay soyadlarda
Cash81 4 ay önce
Komiksiniz vAllah kurdaleyi sizden önce kesen oldumu kafasına vursaydın
19
parçalı bulutlu