banner851

banner614

TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTILARI TAMAMLANDI

Düzce Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Temmuz ayı ikinci oturumu Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında gerçekleştirildi. Mecliste 15 madde görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen maddelerden en dikkat çekici olanı ise Düzce Beltur Turizm San. Ve Tic. A.Ş.’nin sermayesinin yükseltilmesi oldu.

banner619
Yerel Haber 09.07.2021, 14:15 09.07.2021, 18:22
532

Düzce Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Temmuz ayı ikincisi toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında Belediye Meclis Toplantı salonunda yapılan toplantının birinci oturumunda komisyonlara havale edilen 15 gündem maddesi görüşüldü.

Yeterli sayının bulunmasının ardından Başkan Vekili Sancaklı, bir önceki meclis toplantısına ait meclis tutanak özetini oylamaya sundu. Ardından geçilen ikinci oturumun ilk gündem maddesi olan Düzce Beltur Turizm San. Ve Tic. A.Ş.’nin 500 bin TL olan sermayesinin 9,5 milyon TL’si nakit, 10 milyon TL’si ise gayrimenkul olarak 20 milyon TL’ye çıkarılması oy çokluğu ile kabul edildi.

 

İmar Komisyonuna havale edilen diğer gündem maddeleri ise meclis üyeleri tarafından görüşülerek karara bağlandı.

Gündemde görüşülecek başka konu bulunmadığından bir sonraki meclis birleşiminin 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 19.00’da yapılmasına karar verilerek toplantı sona erdi.

banner844
Yorumlar (4)
Hahhaaaa 3 ay önce
Ozman kadin kollari baskani gonul.asuk ve yaveri erdem.yilmaz hadi yine iyisiniz he birde yandaslari onder tonyali var yine ekmeginize yag suruldu haydi bakalim
DÜZCELİ 3 ay önce
Belturun sermaye artırımında belediye yiyicisi hasan gündem ön sıralarda acaba neden? Düzce bu yiyiciden derhal kurtulmadır
Beçi koop ailesi 3 ay önce
Sayın sancaklı beçi koop olarak sorunlarımızı dinlemeye sizi beçi koopa bekliyoruz
Ali Catak 3 ay önce
Kervan Kavşagi Hala Yapilacak ISTANBUL caddesi hala yapiliyor Millet Bahçesi hala yapiliyor