banner851

banner614

TERMİNALDEN ÖNCE YOLLAR

Uzun süredir Düzce'ye kazandırılması beklenen terminal projesini yerel seçimlere kadar belli bir aşamaya getirmek isteyen Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, terminal yapımında önemli yer tutan çevre yollarının açılması için başlayan çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını belirtti.

banner619
Yerel Haber 26.08.2013, 15:24
209
TERMİNALDEN ÖNCE YOLLAR

Özellikle bayramlarda yaşanan yoğunluğa cevap verememesi nedeniyle eksikliği had safhada hissedilen modern terminale Düzce halkı uzun süredir kavuşmayı bekliyor. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram'ın seçim vaadleri arasında yer alan ancak geride kalan 4 yıllık süreçte hayata geçirilemeyen terminal için yerel seçimlere az bir süre kala çalışmalar hızlandı. Bu kapsamda zemin etüd çalışmaları ile proje çalışmaları tamamlanan terminal için çevre yollarının açılmasına başlandı. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, terminal projesini çok önemsediklerini belirterek, ‘Projenin her aşamasını yerinde inceliyorum. Terminal yürüyen bir projedir ve yapım aşamasına da geçildi. Terminale bağlantıyı sağlayacak olan hem şehir içi hem de şehirlerarası yollar için planlar üzerinde çalışmalar yapıldı. Şimdi bu planlara göre de çevre yollarını açmaya başlıyoruz’ dedi.
Öte yandan seçmenden oy isterken ilk sorulacak konuların başında gelmesi nedeniyle terminal projesine artık kazma vurmak isteyen Başkan Bayram, “Herkesten çok ben Düzce'ye kazandırmak istiyorum” dediği ve çalışmalarıyla yakından ilgilendiği projenin yerel seçimlere kadar ne aşamaya geleceğini zaman gösterecek.

 

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)