banner851

banner614

TERZİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

banner619

Düzce Terziler ve Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârları Odası, üyeleri arasında birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda, bugüne kadar Terziler ve Konfeksiyoncular odasına emeği geçen üyelere birer teşekkür belgesi verildi.

banner846
Yerel Haber 22.05.2012, 18:33
227
TERZİLER KAHVALTIDA BULUŞTU
banner844

Düzce Terziler ve Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârları Odası üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. Üyeler arasında birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla düzenlenen kahvaltıya milletvekili İbrahim Korkmaz da katıldı. Oda Başkanı Hikmet Keskin, üyeler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek ve bu güne kadar odaya emeği geçen üyeleri onura etmek amacıyla böyle bir organizasyon düzenledikleri söyledi.
Keskin, “ Bu görevler ve mevkiler gelip geçicidir. Bugün varız, yarın başkası gelir. Önemli olan iyi ilişkilerimizi devam ettirmek. Bu duygu ve düşüncelerle arkadaşlarımıza teşekkür belgesi hazırladık.” Dedi.
Keskin’in konuşmasının ardından Düzce Terziler ve Konfeksiyoncular odasına bugüne kadar emeği geçen üyelere teşekkür belgesi verildi.

Yorumlar (0)