banner851

banner614

TSO YÖNETİMİ MAZBATASINI ALDI

Düzce TSO yönetimi mazbatasını aldı. Bugün yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı da yapıldı. Buna göre, Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in yardımcıları Ümit Ülgen ve İbrahim Canpolat oldu.

banner619
Yerel Haber 12.04.2018, 16:56 12.04.2018, 19:28
1730

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın 7 Nisan 2018'de yapılan seçimlerinde oluşan yönetim kurulu, sonuçların kesinleşmesinin ardından bugün mazbatasını alarak ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Mazbata törenine Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Gösterişli, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Canpolat, Ümit Ülgen, Metin Coşkun, Bilal Türkan, Özkan Çakır, Bülent Sivrikaya, Yalçın Top ve Murat Saydam katıldı.

Mazbata törenin ardından ilk yönetim kurulu toplantısına geçildi. Toplantıda başkan yardımcıları ve sayman üye belirlendi. Buna göre; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ümit Ülgen ve İbrahim Canpolat olurken Sayman Üye Özkan Çakır oldu.Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (8)
çilimli 3 yıl önce
YAKIŞIR TUNCAY ABİME. ALLAH MUVAFFAK EYLESİN.. RABBİM UTANDIRMASIN. BU YOLDA ADAY OLAN TÜM ARKADAŞLAR KIYMETLİ İNSANLAR .HADİ BAKALIM YÜRÜYÜN SÜLEYMAN SOYLU BAKANIMIZ ARKAMIZDA ENERJİMİZİ KOYMA ZAMANI DÜZCE İÇİN ÇALIŞALIM BU MÜBARAK GECEDE DUALARIMIZIN ARASINDA VARSIN TUNCAY BEY
murat özcan 3 yıl önce
Tuncay abi hayırlı olsun canabi Allah mahcup etmesin
sanayi canavarı 3 yıl önce
düzce 81 rüküşlü vatandaş hava kirliliği ve fabrikalardan kaynaklanan sanayi kirliliğinin düzce yi ne hale getirdiğinin farkında değilmisin.hemde ağır sanayi istiyorsun..bugün çocukların yarın da yorumların bu felaketlerden nasibini alır
Allah utandirmasin 3 yıl önce
Allah hayirli ugurlu etsin Tuncay Baskan. Basin dik basladigin bu yolda ayni sekilde devam edeceginden eminiz. Arkandayiz
düzce81 3 yıl önce
kardeşim standart profili düzcede tutun..hatta ona organize sanayi bölgesinde yer verin veya uzelin arazisi gibi bir yeri tahsis edinki giden bölümler geri gelsin.
2 .konu uzel firmasına ait arazi zamanında milletten zorla alınmıştı...ya millete geri verin yada yerli araba fabrikasına verinki düzce büyük yatırım alsın.
3 konu düzceye standart pakmaya ito kilit gibi sağlam 3-4 fabrika getirin ve gerisini gönderin.düzce agır sanayi özellikle otomotiv sanayinde sağlam firmalara kapıyı açın..
HALK 3 yıl önce
YAKIŞIR TUNCAY ABİME. ALLAH MUVAFFAK EYLESİN.. RABBİM UTANDIRMASIN. BU YOLDA ADAY OLAN TÜM ARKADAŞLAR HEPSİ AYRI BİR DEĞER HEPSİ AYRI BİRER CEVHER.
çirkin 3 yıl önce
düzcemize hayırlı olsun
reisss 3 yıl önce
Tuncay Şahin Başkanımız Düzcemize Hayırlı Olsun .