banner851

banner955

TSO’DA KOMİTELERE GİRME YARIŞI BAŞLADI

Yaklaşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimleri öncesi sigortacılar, emlakçılar ile bankacılardan oluşan 9. Meslek Komitesi’nde bulunan iki gruptan biri olan Ruhi Güner ve Barış Gümüş, yaptıkları basın toplantısı komiteye girebilmek için üyelerden destek istedi. “Biz daha iyi hizmet edebiliriz inancı ile hareket ediyoruz” şeklinde konuşan Ruhi Güner özellikle gençlere yönelik yatırımlara ağırlık vereceklerini belirtti.

Yerel Haber 27.03.2018, 12:00 27.03.2018, 16:40
1572
banner1032

1 Nisan’da yapılacak Düzce TSO seçimlerine birkaç gün kala komitelere girebilmek için yarış başladı. Sigortacılar, emlakçılar ve bankacılardan oluşan 9. Meslek Komitesi’nde Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Ertan Taşlı) ve Selim Koçak karşısında olan Ruhi Güner ile Barış Gümüş bu sabah düzenledikleri kahvaltı organizasyonunun ardından basının karşısına geçerek seçim vaatlerini açıkladı.

“Düzce’ye çok işler yapacağız; tüm üyelerimizden destek istiyoruz”
Konuşmasına kendisini tanıtarak başlayan genç işadamı Barış Gümüş, 11 yıldır Düzce TSO üyesi olduğunu ifade ederek şunları kaydetti:

“Bu süreçte gerek bankacılık, gerek sigortacılık, gerek emlak alanında kaderimizde bu önemli bayrağı taşımak var ise çok çalışacağımıza emin olabilirsiniz. Kendi adıma ve katma değer adına Düzce’ye çok işler yapacağımıza inancımız tamdır. Ülkemiz gerek siyasal anlamda gerek ticari anlamda hassas bir dönemden geçmektedir. Bu durumda yaşadığımız olumsuz örnekler üzerinde durma taraftarı değilim. Çünkü yaşadığımız süreç meşakkatli bir şekilde ilerlemektedir. Dünyada genç nüfusun ne kadar önemli olduğu aşikar. Dolayısıyla bu dönemde 11 yıldır edindiğim tecrübe ile Düzce’mize memleketimize hizmet etmek istiyoruz. Pozitif çalışmalar yapacağız. Temsil edeceğimiz sektörü her zaman göz önünde tutup var gücümüzle çalışacağız. Özellikle banka, sigorta ve emlak alanlarındaki tüm üyelerimizden destek olmanızı tekrarlamak isterim. İnşallah Düzce ve ülkemiz kazanacaktır.”

“Biz daha iyi hizmet edebiliriz inancı ile hareket ediyoruz”
Ruhi Güner ise, özellikle gençlere yönelik yatırımların az olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu:

“1999 yılında yapılan Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde odaya girdim ve o binanın inşaat sorumlusu olmak bana nasip oldu. Bu kez TSO’da çok güzel ve neşeli bir seçim geçiyor. Bizim kendi 9.meslek grubumda arkadaşlarımla beraber biz de talip olduk. Karşımızda rakibimiz yok arkadaşlarımız var. Makam ve mevkiler gelir geçer. Biz hiçbir arkadaşımızı rakip olarak görmüyoruz. Onlar bizim dost ve arkadaşlarımız. Biz daha iyi hizmet edebiliriz inancı ile hareket ediyoruz. Düzce’de bir velinimetimiz var, Sanayi Bakanımız var. Düzce organize sanayinin kuruluşunda da ben görev almıştım. Daha sonra ikinci ve üçüncü organizemiz geldi Gümüşova’da. Şimdi dördüncü organize sanayimiz geliyor Çilimli’de. Bunun yanı sıra Düzce’de bir bacasız sanayimiz, üniversitemiz var bizim. Şu an 29 bin 961 öğrenci okuyor üniversitemizde. Bu da bir sanayi ama bu öğrencilere yapılan hiçbir şey yok. Öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel bir takım yatırımların olması gerekiyor. Bu öğrenci sayımız ilahiyat fakültesinin de devreye girmesi ile 35-40 binlere olaşacak. Bunları geliştirecek bir şeyler yapmak, teşvik etmek lazım. Bizim seçildiğimiz grupta Sayın Bakanımızla, gerekli kişilerle çok iyi faaliyetlerde bulunacağımız ve Düzce’ye bir şeyler katacağımıza inanıyorum.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (16)
muhasebeci 5 yıl önce
Ruhi Bey gölgelere ışık tutacak,karanlık dolapları aydınlatacak birisidir.Ticari,politik ve siyasi fikirleri Düzce'ye çağ atlatır.Demedi demeyin.
heryerde Ertan başkan 5 yıl önce
bu nasıl bir hırs koltuk merakı?Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan TAŞLI
aynı zamanda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi,T.O.B.B. Genel Kurul Delegesi , ESGİMTAŞ A.Ş. Denetleme Kurulunda görevli, Başkan şuanda TESKOMB Genel Kurul Delegesi, Bolu Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkan Vekili , Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevlerinide yürütmektedir.
BÜTÜN BUNLAR YETMEDİ BİRDE TSO SEÇİMLERİNDE 3 LİSTEDEN BİRDEN ADAY
GENÇLERE YOL VERİN !!! 5 yıl önce
ESKİMİŞ SURATLARA. HER DEVRİN DEĞİŞMEYEN HEP AYNI KALAN YÜZLERİNE.. DÜZCE'ME KATMA DEĞER KATAMAYAN AMA PROTOKOLLERDEN EKSİK KALMAYAN AYNI SURATLARA DÜZCE SİZİN ETRAFINIZDA DÖNMÜYOR 15 YILDIR DÜZCEYİ UZAYA MI ÇIKARDINIZ DA DEVAMLI DEVAMLI HEP AYNI DEĞİŞMEYEN SURATLAR OLARAK BIKMADAN ADAY OLUP DURIYORSUNUZ. GENÇLERE YOL VERİN YOL ÖNÜNÜ AÇIN CEMAL AKSAN GİBİ BARIŞ GÜMÜŞ GİBİ NİTELİKLİ DONANIMLI İNSANLARA İHTİYAC VAR SİZİN KAFAYLA ŞEHRİME TEZEK DÖKÜLÜR STK OLARAK SES ÇIKARAMAZSINIZ,
Hani 5 yıl önce
Çilimli OSB haniii nerde hep vaat
KİM KİM KİM GENÇ 5 yıl önce
BAKIYORUM BU RESİMDE RUHİ GÜNER HARİÇ HEPSİ ERTAN TAŞLI İLE AYNI YAŞTA GİBİ 2 YAŞ KÜÇÜK YADA BÜYÜK KİM YAŞLI KİM GENÇ YEMEYİN BİZİ ADAM BAŞARILI ÇALIŞKAN EN BEĞENDİĞİM YÖNÜ DİK DURUŞLU BİLİN İSTEDİM BABAMIN OĞLUDA. DEĞİL ERTAN TAŞLI VE SELİM KOÇAK TEK GEÇİ̇YORUM
İNADINA ERTAN TAŞLI 5 yıl önce
Birilerini Ertan Taşlı Fobisi tutmuş yazık Meyve veren ağaç taşlanır Güneş Balçıkla sıvanmaz ne yazarsanız ne yazdırırsanız fark etmez kendi işini yapan kime oy vereceğini bilir
Melek Arslan 5 yıl önce
Bu yüzdendir ki Barış Gümüş' ü tanıdığıma çok memnun ve şanslı olduğum için değil gerçekten Düzce' mize ihtiyaçlardan daha fazla yenilikler getireceğine inandığım
için gönünlen destekliyorum. Aynı şekilde Ruhi beyede başarılar diliyorum.
Melek Arslan 5 yıl önce
Barış Gümüş' ü tanıdığımdan bu yana ideallerim oldu. Çalışma hayatında dürüst ve azimli insanların herzaman hem maddi hem manevi kazançlar edindiğini, üşenme erteleme vazgeçme sloganlarıyla dinamik bir enerjiye sahip olunduğunu öğrendim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık