banner851

banner614

TÜM ŞUBELER 3 GÜN TAM KADRO ÇALIŞACAK…

Tam kapanma döneminde uzun kuyruklar oluşan PTT önlerinde, yaşanan yoğunluğun önüne geçmek için, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatı ile önlem alındı. Buna göre, bugünden itibaren PTT’nin tüm şubeleri, tam kadro hizmet verecek.

banner619
Yerel Haber 10.05.2021, 10:48 10.05.2021, 11:14
2312
TÜM ŞUBELER 3 GÜN TAM KADRO ÇALIŞACAK…

Evrak, para gönderimleri, e-devlet şifresi alma, para çekme, emekli maaşı çekme, telgraf gönderme, kargo yollama gibi işlemler yapılabildiği PTT şubelerinin, tam kapanmadan muaf tutulmuştu. Düzce’de sadece İstanbul Caddesi üzerinde bulunan PTT şubesinin açık olması nedeniyle, işlem yaptırmak isteyen Düzceli vatandaşlar, şube önünde uzun kuyruklar oluştu.

Bu konuda gelen şikayetleri dikkate alan Düzce Valisi Cevdet Atay, PTT önlerinde yaşanan yoğunluğun önüne geçmek için, tüm şubelerin bugünden itibaren 3 gün boyunca tam kadro çalışması için talimat verdi.

Konu ile ilgili Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “PTT merkez şube başta olmak üzere hükümet konağı, kervan şubesi, kültür şubesi, sancaklar şubesi, adliye şubesi olmak üzere 6 şubesi ile tam kadro olarak pazartesi, salı, çarşamba günü hizmet vermeye devam edecektir” denildi.

HABER: Savaş ARI                            

banner844
Yorumlar (4)
Sancaklar 5 ay önce
Şubesinde milleti saatlerce güneşin alnında oruçlu oruçlu bekletip sonrada kapandı değip islerini görmeden gönderiyorlar. Biride çıkıp boşuna beklemeyin veya sıranın şurasına kadar mesai dolar demiyor. 1 saatte 3-5 kişinin isini görüyorlar. Yanliz eve teslim kargosunu almaya gelenin işini hemen hallediyorlar. Hizmet filan hikaye, akp bi fırsat verse tüm kurumlar 2002 öncesine döner.
Faruk kusc 5 ay önce
Geç kalındı neredeydi şimdiye kadar
Qwerty 5 ay önce
Tüm şubeleri korona diye kapat açık olan yerde herkes dib dibe nasıl bir mantıkdı zaten anlaşılır gibi değil...güzel uygulama
Gökhan 5 ay önce
Küçuksu Ptt kapandıktan sonra hizmette çok aksamalar oldu şuan ki ptt Düzcenin kapasitesinin çok çok altında bir kargo vermek için 40 dakika sıra bekledim.