banner851

banner614

“Turizme her türlü desteği vereceğim''

Turizmde Düzce'nin en gözde merkezi olan Akçakoca turizmi geliştirmeyi hedefliyor. Akçakoca Kaymakamı Mehmet Ünal, Akçakoca turizmini geliştirmek için her türlü katkıyı sağlayacağını söyledi.

banner619
Yerel Haber 08.09.2009, 17:09
192
“Turizme her türlü desteği vereceğim''

Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Ömer Başar ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Mehmet Ünal'ı makamında ziyarette ettiler.

Akçakoca Kaymakamı Mehmet Ünal, İlçe'deki  turizm gelişmeleri hakkında dernek yöneticilerinden bilgiler aldı ve turizmin gelişmesi için her türlü desteği vereceğini söyledi.

Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Ömer Başar, turizmde gelişmeyi sağlamak için her türlü çalışmalarda bulunduklarını belirtti. Başar, şubat ayında yapılması planlanan EMMİT Fuarı için çalışmaların sürdüğünü belirterek, '' Akçakoca kaymakamlığı ve yerel yönetim ve derneğimiz olarak tam bir birliktelik sağlayarak ilçemizi EMMİT fuarında tanıtmayı planlıyoruz. Kaymakamlık ve belediyeden destek alarak bu tanıtım işlerini başarabiliriz. Turizmde eksiklerimiz tabii ki vardır, ancak bu eksiklerimizi çalışarak en aza indirebiliriz'' diye konuştu.

banner844
Yorumlar (0)