banner851

banner614

TÜRK KIZILAYI’NDAN AİLEYE YARDIM ELİ

Şıralık Mahallesinde zihinsel engelli kızı Hava Yılmaz ile yaşayan Ayşe Yılmaz'a Türk Kızılayı tarafından yardım edildi.

banner619
Yerel Haber 18.11.2016, 21:10
2371
TÜRK KIZILAYI’NDAN AİLEYE YARDIM ELİ

Düzce'de, zihinsel engelli kızı Hava Yılmaz ile yaşayan Ayşe Yılmaz'a Türk Kızılayı tarafından yardım edildi.
Çevrede yaşayan vatandaşların talebi üzerine Şıralık Mahallesi'nde iki odalı bir evde yaşayan Ayşe Yılmaz'a (80) ziyarette bulunan Türk Kızılayı Düzce Şubesi görevlileri, ailenin ihtiyaçlarını tespit etti.

Yardım malzemeleri teslim edildi
Öncelikle yakacak gereksinimi bulunan anne ve kızına mutfak tüpü, gıda kolisi ve çamaşır makinesinden oluşan yardım malzemeleri teslim edildi. Yılmaz, gerçekleştirilen yardımdan mutlu olduğunu dile getirerek, "Komşularımdan ve Kızılaydan Allah razı olsun. Çok zor durumdaydım. Herkese teşekkür ederim." diye konuştu.Evi onaracaklar
Öte yandan, yaşlı kadının iki odalı ev Türk Kızılayınca onarılarak yaşanabilir bir duruma getirileceği bildirildi.
 

Yorumlar (4)
E.ESEN 5 yıl önce
Resimde tüpü taşıyan çocuğunda çok ihtiyacı var aslında yardıma....
Bir yolcu 5 yıl önce
Allahim bu ne buyuk mutluluk hamdolsun icimizde yaraydi .rabbim kimseyi sahipsiz birakma.iste birbirini sevme ve sahiplenme bunu her millette bulamazsin.mahalle muhtari hic aciklamani okumadik Bu konuda sizede cevap hakki dogdu.konusunda isin aslini bide sizden duyalim.gercekten sucunuz varmi yada ihmalinizmi olduda bu kardeslerimizi duzceliye devletimize duyuramadiniz .cokta onemli degil aile kurtuldu ya gerisi cokta onemli degil.
Şafak isa Kolamuç 5 yıl önce
ALLAH Türk kızılayı ve düzce halkından razı olsun
helal 5 yıl önce
Türk Kızılayından Allah razı olsun