banner851

banner955

TÜRKİYE’DE ÖRNEK GÖSTERİLİYOR

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 112 Acil Çağrı Merkezi binasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Süleyman Ünal’dan bilgi aldı. Çağrı Merkezinin işleyişi ve ihbarların ne şekilde değerlendirildiğini anlatan Ünal, Türkiye’de örnek gösterilen bir merkez olduğunu söyledi.

Yerel Haber 17.01.2019, 15:19 17.01.2019, 17:35
2367

19 Kasım 2015 tarihinde ilk çağrılarını almaya başlayan ve 15 Nisan 2016 tarihinde de resmi açılış töreni yapılan Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi yalnızca bölgede değil, tüm Türkiye’de örnek gösterilen merkezler arasındaki yerini titizlikle koruyor.Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti.
Vali Dr. Dağlı ziyarette, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Süleyman Ünal tarafından sağlık, itfaiye, emniyet,  jandarma, AFAD ve orman olmak üzere tüm birimlere ilişkin detaylı bilgi aldı.
Ünal 112 Acil Çağrı Merkezi’nin işleyişinden bahsederken Türkiye’de örnek gösterilen bir merkez olduğunu söyledi. Toplam 32 ilde çağrı merkezi bulunduğunu söyleyen Ünal, geçtiğimiz günlerde Bartın’dan yetkilileri ağırladıklarını ve merkezlerini çok beğendiklerini söyledi.“Aynı anda koordineli oluyorlar ve zaman kaybı olmuyor”
112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Süleyman Ünal, Dağlı’ya, işleyiş ve ihbarların ne şekilde değerlendirildiğine ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“112’ye gelen çağrıları çağrı alan personelimiz karşılıyorlar. Çağrının niteliğine göre sistemde kayıt oluşturuyorlar. Sağlık, emniyet, jandarma nereye uygunsa oraya gönderiyorlar. Aynı anda birkaç çağrıyı da birkaç yere gönderebiliyorlar. Hepsi burada olduğu için aynı anda koordineli oluyorlar ve zaman kaybı olmuyor.”HABER: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (9)
itfaiye 4 yıl önce
butun kurumlara başarılar dilerim hepsi cok ıyı berebar olmaları ayrı bır avantaj tabı daha hızlı
yağlıklavyeler 4 yıl önce
yorumlar da fotoğraflardaki bilgisayarlardan yazıldı herhalde
düzce 4 yıl önce
çalışmaları ve emekleri için süleyman beyi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz...
Yeşil kravat 4 yıl önce
Ailecek takip ediyoruz
Memur 4 yıl önce
Süleyman bey o kadar başarılısınız ki insanın 112 de çalışası geliyor.
Düzce Sağlık 4 yıl önce
Sn valimiz bilgi almasın,aksine ilave ambulans doktor ekipman nasıl getirebilirim diye talimat verebilmeli düzcenin sağlıkta seçiciliğini arttıracak girişimler yaratmalıdır.
112 4 yıl önce
Süleyman bey başarılarınızın devamını dileriz.
Düzceli 4 yıl önce
Tebrikler Süleyman Müdüre, gerçekten farkını gösterdi 112 Açm'de. Başarılarınız daim olsun...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı