banner851

banner955

TYP MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLADI

İşkur ile Akçakoca Belediyesi arasında imzalanan protokol hayata geçti ve 6 bayan personel belediye temizlik işlerindeki görevlerine başladı. Bayan personellerin sokak temizliğinde görev aldığını gören vatandaşlar, ‘Kadın eli değdiği belli oluyor’ diyerek memnuniyetlerini ifade etti.

Yerel Haber 24.12.2018, 17:56 24.12.2018, 19:40
1457

 İlk mesai günlerinde vatandaştan tam not aldılar 

İşkur tarafından planlanan ve kamu kurumları ile imzalanan protokoller çerçevesinde hayata geçirilen Toplum Yararına Proje meyvelerini vermeye başladı. İşkur ile Akaçkoca Belediyesi’nin ortak çalışması sonucu 6 bayan personel bugün yeni işlerine start verdi. Akçakoca Belediyesi temizlik işlerinde görevlendirilen bayan personeller, sokak ve cadde temizliğinde göz doldurdular.‘Kadın eli değdiği belli oluyor’

Bayanlar, mesailerinin ilk gününde sokak, park ve meydan temizliği yaptılar. Bayan personelleri görev başında gören vatandaşlar, ‘Kadın eli değdiği belli oluyor’ diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
Proje kapsamında 6 ay süre için işe başlatılan ve normal şartlarda 21 Haziran itibariyle sözleşmeleri bitecek olan personellerin süre sonunda da işlerine devam edecekleri öğrenildi.


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (4)
Sibel eser 4 yıl önce
Belediye çalışmıyor Osmaniye eser sokak ve İsmail kaptan sokak yollar çökmek üzere evet maalesef birde yağmur yağdığı yoldaki giderler üstu çalı çırpı dolu düşünün artık yağmur sularını lütfen ilginize duyurulur
ali 4 yıl önce
nasıl olacak 6 ay birini çalıştır 6 ay birini çalıştır bu işin sonu nereye varacak. nasıl bir program nasıl bi sistem acaba.
yusuf 4 yıl önce
Ağlanacak halimize seviniyoruz. Evinde elinde Kur'an ayağında çocuğunu sallayıp beyine dua etmesi gereken kadınlarımıza bak. Allahım sen bizi ıslah et. Ne olduysa cumamızın pazar olmasıyla başladı.
Lale 4 yıl önce
Sasardim bayana baska is verseniz belediye baskanlari neden kendi akrabalarini pis islere vermiyo onlarin gururu yokmu hic
20
açık