banner851

banner955

ÜNİVERSİTEDE İFTAR SOFRASI KURULDU

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü'nün Ramazan ayı münasebetiyle her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programı, Konuralp Yerleşkesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirildi. Programda üniversitenin Düzce’ye kattığı değerler üzerinde duruldu.

Yerel Haber 07.06.2018, 09:35 07.06.2018, 18:09
1288

İftar programına; Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan Acar, Baro Başkanı Azade Ay, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcıları İlhan Genç ve İdris Şahin, protokol üyeleri, şehit aileleri ile akademik ve idari personeller katıldı.

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Furat Akdemir tarafından okunan Kuran-ı Kerim ile başlayan iftar programı, İlahiyat Fakültesi'nden Öğretim Üyesi Faruk Ermemiş'in yaptığı dua ve sonrasında verilen iftar yemeği ile devam etti.

Tasavvuf müzikleri eşliğindeki iftar yemeğinin ardından duygu ve düşüncelerini dile getiren Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, "Bu iftar programında sizlerle bir arada olmaktan, soframızı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Birlikte çalıştığımız, birlikte ürettiğimiz, bölgemize ve şehrimize değer kattığımızda her şey daha anlamlı oluyor." şeklinde konuştu.Düzce Üniversitesi'nin başarı sıralamasındaki yerini ve bütçesini artırdığını, nitelik, nicelik ve öğrenci sayısı bakımından büyümesini sürdürdüğünü ifade eden Rektör Çakar; yeni projeleri, yeni sağlık hizmetlerini ve yeni binaları hizmete açtıklarını belirterek ihtisaslaşma alanındaki çalışmalara özel önem verdiklerini sözlerine ekledi. İftar programını onurlandıran şehit ailelerine de teşekkür eden Rektör Nigar Demircan Çakar, tüm şehitlerimize de Allah'tan rahmet dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (2)
Ancak Görüntü 5 yıl önce
Ben öğrenciyim üniversitede.Belediye Başkan'ı olsun valisi olsun elli kere üniversiteye gelirler ama öğrencinin istediği en basit hizmetleri yapmazlar.Yalandan yere kafa sallarlar.
Hacı 5 yıl önce
yaw arkadaş kendiniz içip eğleniyonuz bir fakir vatandaş masumane htiyaç sahibi birine açıyor musunuz sofrayı bu nasıl bir racondur.Protkole yemek de yemek.Ramazanın ruhu bu değil.
Yeni Sayımız