banner851

banner614

ÜNİVERSİTEDEN YARDIM ÇAĞRISI

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, kampüs içerisinde yapımı devam eden Üniversite Camii için hayırseverlere yardım çağrısında bulundu. Açıklamada, “Cami inşaatının halkımızın hizmetine sunulabilmesi için vatandaşlarımızın destek ve yardımlarını bekliyoruz.” denildi.

banner619
Yerel Haber 06.12.2016, 16:25 07.12.2016, 12:32
3093
ÜNİVERSİTEDEN YARDIM ÇAĞRISI

Düzce'nin en büyük camisi olacağı açıklanan ve yapımının gündeme geldiği günden bu yana Düzce Valiliği'nde vali başkanlığında bir çok toplantı gerçekleştirilen Düzce Üniversitesi Camii'nin devam eden inşaatı için yardım çağrısı yapıldı.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, yapımına 14 Nisan 2016 tarihinde başlanan Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii inşaatının tamamlanması noktasında hayırseverlerin desteğinin beklediği yönünde bir açıklama yaptı. Yazılı açıklamada, "Yapımı tamamlandığında Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii, üniversitemiz mensuplarının ve tüm halkımızın rahat ve huzurlu bir mekanda ibadet etmesine olanak sağlayacak ve ilimizin en büyük camii olacak. Cami inşaatının halkımızın hizmetine sunulabilmesi için vatandaşlarımızın destek ve yardımlarını bekliyoruz." denilerek hesap numarası paylaşıldı.

(Hesap No: Vakıfbank Düzce Merkez Şubesi  TR500001500158007302769851)

3 bin 700 kişi kapasiteli olacak
Öte yandan 8.814,49 m2 alana sahip külliye olarak yapımına devam edilen İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii’nde 3 bin 700 kişilik kapasite planlanıyor. İki minareli olacak biçimde inşaatı süren Üniversite Camii’nde minarelerin içinde engelli vatandaşların her kata ulaşabileceği engelli asansörleri yer alacak. Ayrıca bodrum katta 2 ve külliye içinde 1 olmak üzere 3 şadırvan da kullanıma sunulacak. Külliyenin altında 252 kişi kapasiteli konferans salonu ile 91 m2 alana sahip kütüphane ve 2 tane çok amaçlı salon da inşa ediliyor.

banner844
Yorumlar (38)
Mehmet 5 yıl önce
Devlet dev gibi universite binalari vs her seyini yapiyor is camiye gelince vatandastan yardim isteniyor ibadetin icine surekli para sokuyorlar insanlari camiden soguttular. hatalarin olmasi kimseye camiyi ibadeti asagilama hakkini vermezsaygiliyorum
olaya bak 5 yıl önce
mütahit için camiye yardım vermeyecekmiş Allah sana hidayet versin paranda sana kalsın
memet53 5 yıl önce
Aldığınız o kadar ödenek nereye gidiyor peki?
Şakir 5 yıl önce
Ben bilmiyordum kimin yaptığını öğrendiğim iyi oldu
Bir yolcu 5 yıl önce
Benim güzel duzcemde bu yorumları yapanlar. Negatif yazanlar sizlere diyorumki haklılık payiniz azda olsa vardır ama böyle önemli eserler günlük düşünülerek yapılmaz.söyle bi 100. 200 yıllık düşünün bakalım nasıl bir sonuç göreceksiniz her yapılanı eleştirmek adet oldu .50 TL sine acıyan gardaş yaz telefonunu gel Parani 100 TL olarak sana vereyim.
dzc 5 yıl önce
Üniversiteler ne zaman camileriyle değil de laboratuvarlarıyla gündem oluştururlarsa işte o zaman modern, çağdaş ve ileri medeniyete hasıl olmuş bilim toplumundan söz edebiliriz.
VATANDAŞ 5 yıl önce
SANIRIM 2 HAFTA ÖNCE CUMA NAMAZI SONRASI BU CAMİİ İÇİN PARA TOPLAMIŞLARDI VE 50 LİRA VERDİM.BİLSEYDİM BU FİRMANIN YAPTIĞINI YEMİNLE VERMEZDİM PARA.MAKBUZDA VERMEDİLER MAKBUZ OLSA GİDER PARAMI GERİ ALIRIM.YAKARIM ACIMAM.AMA ŞİMDİ KOYDU BANA ACIDIM PARAMA.
eren 5 yıl önce
o cami açılsın acaba safların ne kadarı dolu olacak merak ediyorum bu kadar paraya değecek mi? (camiye karşı değilim bu kadar para sence fazla değil mi?)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın