banner851

banner614

ÜNİVERSİTELİLERİ COŞTURDU

Düzce Konuralp Üniversitesi’nin 8. Bahar şenliklerinin ilk gününde sahne alan Gökçe; dinleyenleri coşturdu. Seslendirdiği şarkılar kadar, farklı sesi ve giyim tarzıyla milyonların gönlüne taht kuran sanatçı Gökçe, dün akşam üniversite öğrencilerine stres attırdı.

banner619
Yerel Haber 08.05.2014, 10:10
219
ÜNİVERSİTELİLERİ COŞTURDU

Düzce Üniversitesi Bahar şenlikleri Neşeli şarkıları ile tanınan Gökçe konseri ile başladı. konser öncesi DJ Uğur performansı ile öğrencileri coşturdu. Arka arkaya yayınladığı "Tuttu Fırlattı" ve "Ne Yapardım" gibi hit şarkılarıyla listelerde aylarca bir numarada kalan Gökçe, Düzce Konuralp Üniversitesi yerleşkesinde verdiği konser ile üniversite öğrencilerine stres arttırdı. Öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören konserde, Gökçe popüler şarkılarını söyleyerek eğlenceli saatler yaşattı.

 


Konser boyunca gönüllerince eğlenme imkanı bulan öğrenciler, Gökçe’nin o çok dinlenen şarkılarına eşlik etti. Gökçe birbirinden güzel şarkılarıyla öğrencileri coşturdu.


Sahnede yerinde duramayan ve sempatik halleriyle beğeni toplayan Gökçe, hayranlarından tam not aldı. Konser sonrası Düzce Konuralp Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş, Gökçe’ye çiçek takdim etti.

 

 

Sunucu Yılmaz Aksoy, Üniversite Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş ve öğrenciler son günlerin modasına uydu ve selfie yapmayı da ihmal etmedi.


8. Bahar şenliklerinin 2. Gününde ise gece yolcuları sahne alacak…

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)