banner851

banner614

ÜNLÜ KLARNETÇİ DÜZCE’DE

banner619

Düzce Üniversitesi’nde konser vermek üzere gelen ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, konser öncesi Düzce’nin meşhur köftesini tattı. Düzce’ye ilk kez gelen Şenlendirici, bu akşamki konsere tüm Düzcelileri davet etti.

banner846
Yerel Haber 03.04.2012, 18:38
218
ÜNLÜ KLARNETÇİ DÜZCE’DE
banner844

Alptekin Aydın organizatörlüğünde Düzce’ye gelen Ünlü Klarnetçi Hüsnü Şenlendirici Düzce Üniversitesinde vereceği konser öncesi Düzce’nin meşhur köftesini tattı. Düzce’ye ilk kez geldiğini söyleyen ünlü klarnetçi, güzel bir konser olmasını beklediğini söyledi.
Şenlendirici, “Bu kadar yakın olmasına rağmen neden bugüne kadar Düzce’ye gelmedik diye düşünüyorum. Bugün burada güzel bir konser olacağını düşünüyorum. İnsanların sevdiği şarkıları çalacağız. Bütün Düzcelileri bu akşamki konserimize bekliyoruz.” dedi.
Yeni albümü için klip çalışmalarına başladığını söyleyen Ünlü klarnetçi, “Yazı bekliyoruz. Bu yıl birkaç yaz festivalinde çalacağız. Yurtdışı konserlerimizde olacak. Yaklaşık 4 ay önce yeni albümümüzü çıkarttık. “I love you” parçasına klip çekeceğiz onun hazırlıklarını yapıyoruz. “dedi.

Yorumlar (0)