banner851

banner614

UYGUN BULUNURLARSA

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen “Bölgesel Kalite Yapılanması Projesi” nin Ara Değerlendirme toplantısı yapıldı. Proje kapsamında belirlenen 32 kurumdan uygun görülenler ISO 9001:2008 belgesi alacak. Kurumlar arasında Düzce’den sadece 3 kurum var.

banner619
Yerel Haber 04.10.2012, 14:40
222
UYGUN BULUNURLARSA

Toplantıya, Düzce Vali Yardımcısı Muammer Aksoy ile, Düzce ve diğer illerden Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yöneticileri katıldı.
 
Toplam kalite felsefesini Doğu Marmara illerindeki tüm kurum ve kuruluşlara yaygınlaştırmak hedefiyle Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından Bölgesel Kalite Yapılanması Projesi başlatıldı.Bölgedekikamu kurum ve kuruluşlarında mevcut sistemin değerlendirilmesi, tespit edilen eksiklerin giderilmesi ve sistemin etkin olarak uygulanabilmesi amacı hayata geçirilen bu proje kapsamında MARKA Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Yalova illerinde yer alan toplam 32 kamu kurum ve kuruluşunda  çalışmalar başladı.11 Ocak 2012 tarihinde başlatılan ve halen devam eden proje, kuruluşların paydaşlarının memnuniyetine etki edecek kalite yönetim sisteminin, konunun uzmanları rehberliğinde ve öğretiminde etkin uygulanması ve belgelendirilmesi amacını taşıyor.
banner844
Yorumlar (0)