banner851

banner614

VALİ ÇALIŞMAYI BAŞLATTI

Kardüz'ün yatırımcılar için cazip hale gelmesi için gerekli altyapı çalışmaları devam ediliyor. Bu kapsamda Vali Ali İhsan Su, Kardüz Yaylası yolunda sıcak asfaltlama çalışmalarını başlattı

banner619
Yerel Haber 17.09.2013, 16:49
198
VALİ ÇALIŞMAYI BAŞLATTI

Uzun yıllardır kış turizmine kazandırılması beklenen Kardüz Yaylası için bölgeye yatırımcı çekecek çalışmalar sürüyor. Sürekli incelemeler yapılan ancak turizm açısından bir sonuç elde edilemeyen Kardüz Yaylası'nın yolunu yenilemek ve elektrik sorununu çözmek amacıyla çıkartılan ödenekle başlayan genişletme çalışmaları sonrası yol asfaltla buluştu. Düzce Valisi Ali İhsan Su, Kardüz Yaylası yolunda başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Vali Ali İhsan Su beraberinde Milletvekili İbrahim Korkmaz, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erdoğan Ülker, Gölyaka Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Gölyaka Belediye Başkanı Nihat Çelik ve yetkililer katıldı. Vali Ali İhsan Su, sıcak asfalt çalışmalarının başlangıcını yerinde inceleyerek, firma yetkililerinden ve görevlilerden yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 

Haber: C. ÜSTÜNER

 

banner844
Yorumlar (0)