banner851

banner614

VALİ'DEN YENİ UYGULAMA

Düzce Valisi Zülkif Dağlı tarafından başlatılan yeni uygulama ile artık il genelindeki kamu yatırımlarının durumu her ay masaya yatırılacak. Bu kapsamda gerçekleştirilen ilk “Yatırım İzleme Toplantısı”nda konuşan Vali Dağlı, “İldeki yatırım ve hizmetlerin etkin olarak yapılmasını ve koordinasyonunu sağlamak üzere bundan böyle her ay başkanlığımda yapılacaktır.” diye konuştu.

banner619
Yerel Haber 02.11.2016, 15:34
1556
VALİ'DEN YENİ UYGULAMA

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, başkanlığında, kaymakamlar ve ilgili kurumların yetkililerinin katıldığı “Aylık Yatırım İzleme Toplantısı” makam toplantı salonunda gerçekleştirildi. İlk kez düzenlenen ve her ay düzenleneceği açıklanan toplantı ile Vali Zülkif Dağlı, Düzce ve ilçelerinde devlet eliyle devam eden ve başlayacak yatırımların son durumu hakkında ilgililerden bilgi almaya başladı. Aksaklıklar varsa beklemeye takılmadan aşılması noktasında Düzce'ye artılar sağlayacak olan toplantıların ilkinde İl Özel İdaresi, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen yatırımlar masaya yatırıldı. Kurum yetkilileri projelere ilişkin ayrıntılı bilgi verilirken, yatırımların daha kısa sürede tamamlanabilmesi için izlenmesi gereken yollar görüşüldü.

Vali Zülküf Dağlı; toplantıda yaptığı açıklamada “Aylık Yatırım İzleme Toplantısı” kamu kurum ve kuruluşlarımızın yatırım ve hizmetlerinin etkin olarak yapılmasını, izlenmesini ve koordinasyonunu sağlamak, ildeki kamu kurum ve kuruluşlarına rehberlik etmek ve bunları denetlemek, üzere bundan böyle her ay başkanlığımda yapılacaktır.” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (4)
düzceli 5 yıl önce
düzce her vali değiştikçe büyük yara alıyor ve zaman kaybediyor siyasilere duyurulur
Sayın Valim 5 yıl önce
Bu belediyeye de bir el atsanız iyi olacak.Temel alt yapı ve üst yapı sorunları artarak devam ediyor, belediye kaynakları halkın sorunlarının çözümüne yönelik harcamıyor gibi harcasa sorun kalmaz çünkü..
Aa 5 yıl önce
Tedes 70 km sınırı ve koridoru çok düşük. Mevcut trafiği As Taksi ve Olimpiyat kavşaklarında gözlemleyebi
Trafik ışıklarında "Yeşil Dalga" uyumu ile çalışması sağlanmalı.
Üniversite (Beçi) yollarındaki çalışmaların hızlandırılması gerek, aksi halde çamur deryasıyla başbaşa kalınacaktır.
İsmetpaşa İlköğretim okulu kot farkı çocuklarımıza zulüm olmaya başlamıştır.
Tedbili kıyafet sokağa çıkın sayın valim.. Herkes gibi koltuktan yönetim ne kadar olabilir?
hakan 5 yıl önce
Sayın Valimiz çok doğru ve yerinde bi karar vermiş kimin ne yaptığı belli olsun..