banner851

banner614

VALİ DESTEK MESAJI VERDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

banner619
Yerel Haber 04.11.2016, 17:11 04.11.2016, 17:22
1423
VALİ DESTEK MESAJI VERDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, eşi Nurgül Dağlı ile birlikte Muharrem Sancaklı Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Dağlı’yı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, iş adamı İbrahim Sancaklı ve huzurevi sakinleri karşıladı.
Ziyarette huzurevi sakinleri ile akşam yemeğinde bir araya gelen Dağlı’yı yemek öncesi yaptığı açıklamada, huzurevine ziyaretlerinin kendileri için görev olduğunu söyledi.


Devlet olarak her zaman huzurevi sakinlerinin yanlarında olmaya çalışacaklarını kaydeden Dağlı, şunları söyledi: “İhtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Devlet olarak bizimde görevimiz buranın eksiği, gediği neleri varsa bunları tamamlamak.  Hepinize Allahtan sağlıklar diliyorum.”
Dağlı, ziyarette ayrıca huzurevi sakinlerinin sosyal faaliyet atölyelerini gezerek, yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

banner844
Yorumlar (1)
Vatandaş 5 yıl önce
Öncelikle sayın vali bey'i bu örnek davranışından dolayı kutluyorum . Huzurevin de ki tüm büyüklerimin de ellerinden öpüyorum .Nice evlat anasını babasını terk ediyor , nice evlat ise anaya babaya hasret bir ömür geçiriyor.