banner851

banner614

VALİ FİDAN KOLTUĞUNU BIRAKTI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Düzce Valiliği makamına bu yıl 4. sınıfı öğrencisi Ezel Aksoy oturdu. Küçük valinin ilk isteklerinden biri, "daha yeşil Düzce" oldu.

banner619
Yerel Haber 22.04.2016, 11:25 22.04.2016, 13:28
1002
VALİ FİDAN KOLTUĞUNU BIRAKTI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 96. yıl dönümü nedeniyle Vali Ali Fidan’ın koltuğunu, temsili olarak 19 Mayıs İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Ezel Aksoy devraldı.

Gerçekleşen temsili yer değiştirmeye, Düzce Valisi Ali Fidan'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdürü Turan Şahin, Valilikte temsili görev yapacak Ezel Aksoy ile birlikte 7. Sınıf öğrencisi Özfer Caner, Okul Müdürü ve öğretmeni de hazır bulundu. 

Makamı 19 Mayıs İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Ezel Aksoy’a teslim eden Vali Ali Fidan, tüm öğrencilerin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Temsili Vali olan Ezel Aksoy istek ve arzularını sıraladı.

Daha fazla kültürel alanların yapılmasını isteyen Ezel Aksoy, “Her okula kütüphane ve laboratuvar yapılmasını istiyorum. Daha yeşil bir düzce istiyorum” dedi 

Ziyaret sonunda Vali Ali Fidan, temsili Vali’ye günün anlam ve önemi anısına hediye takdim etti ve hatıra fotoğrafı çekildikten sonra ziyaret sona erdi.

S.C. AKYÜZ

banner844
Yorumlar (1)
sahte vatandaş 5 yıl önce
Sayın valimiz koltuk ve araba meraklısı değil ki, makam eşyaları eskimesin diye halkıyla iç içe hiç boş durmuyor oturduğunu görmedim :) sıkıyorsa belediye ye gitsin bakalım çocuklar yüksek güvenlikli kapıdan geçebilecek mi...