banner851

banner614

VALİ TAKİPTE

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan yatırım izleme toplantısı bugün gerçekleşti. Toplantıda konuşan Vali Dağlı, “Geldiğimiz noktayı gözden geçirerek eksiklerimize bakacağız.” dedi.

banner619
Yerel Haber 04.04.2017, 17:19 04.04.2017, 17:21
1613
VALİ TAKİPTE

Düzce Valiliği’nde her ayın ilk Salı günü yapılan yatırım izleme toplantısı bugün valilik makam toplantı odasında gerçekleştirildi.

Kurumlar tarafından yürütülen yatırımların görüşüldüğü toplantıda yatırımların son durumları hakkında yetkililer tarafından ayrıntılı bilgiler paylaşılırken alınması gereken tedbirler de konuşuldu.

“Eksiklerimizi kapatmaya çalışıyoruz”
Toplantı hakkında bilgilendirmelerde bulunan Düzce Valisi Zülkif Dağlı şu ifadelerde bulundu:
“Toplantımızda bugün sağlık yatırımlarımızdan başlamak üzere İl Özel İdaresi, Milli Eğitim, çevre, gençlik, spor yatırımları ile devam edeceğiz. Geçen aydan bu yana yapmış olduğumuz aşamalar geldiğimiz noktayı tek tek gözden geçireceğiz, eksiklerimize bakacağız. Tekrar nasıl tedbirler almamız gerekiyor, eksik olan yerlerde bunları gözden geçirip yolumuza daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Çünkü artık kış sezonu başlıyor arkadaşlar bu şekilde eksiklerimizi kapatmaya çalışıyoruz.”

Yorumlar (2)
NE KARDÜZ Ü 4 yıl önce
Şehrin merkezinde yol yok KARDÜZ de yolmu olacak
KARDÜZ,E YATIRIM NEDEN DU 4 yıl önce
KARDÜZ YOLU YARIM KALDI NEDEN, DİKİLEN ELEKTRİK (YANDAŞ BİRİNEMİ VERİLDİ DE BÖYLE OLDU) DİREKLERİNİN HEPSİ YIKILDI, 2000 YILINDAN BERİ KARDÜZ,Ü TURİZME KAZANDIRACAĞIZ DİYE ÇALIŞILIYOR ANCAK BİRLERİ İSTEMİYOR ANLAŞILAN.YOLLARIN ÇOĞU KÖTÜ.