banner851

banner614

VALİ YIĞILCA’YA ÇIKARMA YAPTI

banner619

Vali Vasip Şahin beraberinde vali yardımcıları ve kaymakamlar olduğu halde Yığılca’yı ziyaret etti. Ziyarte sırasında Şahin, Yığılca yolunun bir an önce yapılması için istimlak konusunda vatandaşlarla anlaşma sağlanması ve hastane inşaatının bir an önce başlaması için talimat verdi.

banner846
Yerel Haber 29.03.2012, 09:48
200
VALİ YIĞILCA’YA ÇIKARMA YAPTI
banner844

Vali Vasip Şahin, Vali Yardımcıları İlhan Turgut, Erdoğan Ülker, Ramazan Şahin, Muhammer Aksoy ve diğer ilçelerin Kaymakamları, Yığılca Kaymakamı Nuri Gezici ile bir araya gelerek aylık rutin toplantılarını Yığılca’da gerçekleşti.

 Yığılca’ya gelen Vali Vasip Şahin ve vali yardımcıları önce İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler. İlçe Jandarma Komutanlığında Jandarma Bölük Komutanı Engin Gülen den teşkilat hakkında bilgiler alan heyet,  İlçe Emniyet teşkilatını ziyaret ederek emniyette nezarethaneleri dolaştı. İlçe Emniyet amiri Aytaç Tefek’ten teşkilat hakkında bilgiler alan Vali Şahin, Kaymakam Nuri Gezici ve belediye başkanı Bünyamin Şahin’e,Düzce Yığılca yolunun yapımının biran önce tamamlanması acısından, istimlak konusunda vatandaşlar ile görüşüp anlaşmalarını söyledi. Ayrıca Şahin, Yığılca’ya yapılacak olan tam teşekküllü hastanenin müteahhitliğini alan Ali Haydar Yılmaz’la da irtibata geçip hastanenin yapımına başlanmasını istedi. Şahin ve beraberindeki heyet,  emniyetteki ziyaretini tamladıktan sonra ilçeye kazandırılan anıt parkı dolaştı. Ardından Yığılca Belediye Başkanlığına geçerek, Belediye Başkanı Bünyamin Şahin, den bilgiler aldı. Belediye başkanı Vali Vasip Şahin’e atık su projesi hakkında ve ilçede bulunan taş ocakları hakkında bilgiler verdi. Şahin taş ocaklarında nakliye işi yapan araçlardan sefer başına 2 TL alındığını anlattı.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)