banner851

banner614

VALİDEN "ASILSIZ ÇAĞRI" TALİMATI!

Düzce Valisi Zülkif Dağlı 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nü birinci kuruluş yıldönümü nedeniyle ziyaret etti. Dağlı ziyareti sırasında çağrı merkezine gelen asılsız çağrılarla ilgili “İdare, asılsız çağrılara karşı müeyyide uygulasın” dedi.

banner619
Yerel Haber 21.11.2016, 18:07 21.11.2016, 23:24
1726
VALİDEN "ASILSIZ ÇAĞRI" TALİMATI!

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, 19 Kasım 2015 tarihinde kurulan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nün 1. yıldönümü olması dolayısıyla bir ziyaret gerçekleştirdi. Dağlı, 112 Acil Çağrı Merkezi binasını gezdiği sırada yaptığı açıklamada asılsız çağrılarla ilgili genel sayısal bilgilendirmelerde bulundu.
Müdürlüğe gerçekleştirdiği ziyarette kurum binasını gezen Vali Dağlı, 112 Acil Çağrı Merkezi İl Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu’ndan bina detayları hakkında bilgi aldı. Çabukoğlu, Vali Dağlı’yı ayrıca 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü bünyesinde itfaiye, AFAD, orman, sağlık, jandarma ve emniyetin acil çağrı hizmetlerinin dahil edildiğini ve 112 numarası altında birleştiğini ifade etti.
Dağlı 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ziyareti sırasında açıklamada bulundu. Dağlı, “Çağrılarımızın yüzde 67’si asılsız çağrı. 1 yıl içerisinde buraya gelen 433 bin çağrı var. 142 bin tanesi aslı olan doğru çağrı niteliğinde. Burada güzel bir yatırıldı. Ülkemizde 23 ilimizde var şanslı bir durumdayız. Bu asılsız çağrılar buradaki arkadaşların en muzdarip olduğu konu. İdare burada asılsız çağrılara karşı müeyyide uygulama durumunda olabilir. Çünkü rakam çok büyük. Bir gün gelir ihtiyaçları olduğunda meşgul durumda bulabilirler. Bu kendisine bumerang gibi dönebilir” dedi.

banner844
Yorumlar (4)
Vali Beyin dikkatine 5 yıl önce
Belediye hizmetleri ve altyapı yetersiz, yollar çok kötü.Üstüne bir de soygun sistemi tedesi kurmuşlar.Vali olarak yönetimin altında bulunan halkın sorumluluğu, hakkınını gözetme konusunda en üst düzeyde sorumlusunuz.Bu konularda vatandaş olarak desteğinizi bekliyoruz.Bizlerde temiz havası olan, alt yapı ve üst yapı sorunlarını çözmüş bir şehirde yaşamak istiyoruz.Bu konuda destek ve girişimlerinizi bekliyoruz..İyi çalışmalar
erol 5 yıl önce
sayın vali bey. şu tedes işine bir el atın.bakın heryerde yasaklandı.sakın belediyenin gazına gelip onaylamayın.lakin düzce belediye başkanı ve bütün birimlerinden nefret eder hale geldi.arada sokakaları gezin insanları dinleyin.yollar bakın altyapıya bakın.parkları gezin.tıkkk yokk valla .sanki düzce hakkaride bi belde.
aziziye 5 yıl önce
dünaksam aziziyede trafik kazası vardı. acile 500 metre. ambulansla 5 defa konuşmamıza rağmen 20 dakikada geldi. bu sefer neredeydi
Sizce? 5 yıl önce
Başı ağrıyanla, saçı dökülenle, sevgilisinden ayrılanla, canı sıkılanla, acile serum taktırmak isteyenlerle, 4 yıldır öksürenlerle meşuldü çünkü...