banner851

banner614

VALİDEN İLK İZLENİM

  Vali Ali İhsan Su, Düzce'ye gelişinin ardından ilk izlenimleri hakkındaki sorumuzu yanıtladı. Düzce'nin çok hoş bir il olduğunu söyleyen Vali Ali İhsan Su, Düzce'de olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Vali Ali İhsan Su, “Düzce gerçekten çok hoş b

banner619
Yerel Haber 29.08.2013, 13:32
224
VALİDEN İLK İZLENİM

 

Vali Ali İhsan Su, Düzce'ye gelişinin ardından ilk izlenimleri hakkındaki sorumuzu yanıtladı. Düzce'nin çok hoş bir il olduğunu söyleyen Vali Ali İhsan Su, Düzce'de olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Vali Ali İhsan Su, “Düzce gerçekten çok hoş bir il, çok güzel bir il, doğasıyla, tabiatıyla, kültürüyle, insanıyla, sanayisiyle, turizimiyle gerçekten çok güzel bir il. İnsanlarını tanıdıkça çok büyük memnuniyet duyuyorum. İnsanları çok sıcak kanlı, çok sevecen, samimi. Bu da bizer ayrı bir heyecan veriyor. Ümit ediyorum ki bütün vatandaşlarımızla beraber onların memnuniyeti için, onların standartlarını daha yükseye çıkarmak için bütün kamu ve kuruluşlarımız ile el birliği ile koordinasyon içinde Düzce'ye hizmet etmeye gayret göstereceğiz. Düzce halkına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Haber;  M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)