banner851

banner614

VALİLİK'TEN FLAŞ YAZLIK UYARISI

banner619

Düzce Valiliği, yangına neden olabileceği gerekçesiyle vatandaşlara yayla evleri ve yazlıklarda gıda maddesi bırakmamaları uyarısında bulundu.

banner846
Yerel Haber 26.10.2017, 12:40 26.10.2017, 16:43
3238
banner844

Valilikten yapılan açıklamada, yayla ve yaz sezonunun bitmesi ve mevsimin kışa dönmesiyle beraber vatandaşların köy ve şehirlerindeki yerleşim yerlerine döndüğü hatırlatıldı.

Valilik, yayla evleriyle yerleşim yerlerinden uzak yazlık olarak kullanılan evleri boşaltan vatandaşlardan yangına yol açabileceği gerekçesiyle yiyecek ve içecek gibi hiçbir gıda malzemesini bırakmamasını istedi.

Açıklamada, konutlarda herhangi bir yanıcı madde bulundurulmaması, su ve elektriklerin kapalı tutulmasının da ayrıca önem taşıdığı bildirildi.
Herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alınması uyarısı yapıldı.

Haber: Y. SEVER 
Yorumlar (5)
Ahmet 4 yıl önce
Selamun aleykum az önce başka bi haber de gördüm evinizde yiyecek ve gıda ürünleri bırakmayın diye valide açıklama yapmis teröristler geziyor herkes akıllı olsun kimseye doğru düzgün bi haber vermiyorlar
Akil var mantik var 4 yıl önce
Akil var mantik var bu gune kadar hangi yiyecekten yangin ciktida simdi yangin cicakak insanlar boyle yere ancak kuru bakliyat birakir baskada bi sey kalmaz .demiyorlar artik teror buralada ya sizin solediginize cocuk bile inanmaz
Kafayı mı yediniz?! 4 yıl önce
Evde benzin içmiyosak, dinamit lokumu yemiyosak niye yangın çıksın!
Mert in yorumuna son derece karılıyorum!
mert 4 yıl önce
Terör alarmı varda söylenmiyormu yoksa. Kaçaklar besin bulmasın diyemi? aklıma bu geliyor çünkü yiyecek ile yangını bağdaştıramadım.
Ff 4 yıl önce
Yiyecek içecek yangınla ne alaka?