banner851

banner614

VALİLİK’TE İKİ AYRI PROTOKOL

Düzce Valiliği’nde bugün iki ayrı protokol imzalandı. Düzce Üniversitesi hem Düzce İl Müftülüğü hem de Düzce Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü (DÜ-OSB) ile lisansüstü eğitim protokolü imzaladı.

banner619
Yerel Haber 10.01.2018, 16:44 10.01.2018, 18:27
1340

Düzce Üniversitesi, kamu kurumları ile Lisansüstü Eğitim Protokolü imzalamaya devam ediyor. Bu kapsamda bugün iki ayrı protokol töreni düzenlendi.
 
Düzce Valiliği’nde gerçekleştirilen protokollerin ilki Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Düzce İl Müftülüğü arasında imzalandı. Lisansüstü eğitim konusunda işbirliği yapılmasına ilişkin Eğitim Lisansüstü Protokolü’ne imzaları Vali Zülkif Dağlı ile Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar attı.

Söz konusu protokol ile Düzce İl Müftülüğü bünyesinde görev yapmakta olan personel Temel İslam Bilimleri Tezli Yüksek Lisans Programı ve Temel İslam Bilimleri Tezsiz Yüksek Lisans İkinci Öğretim Programı konusunda lisansüstü eğitim alabilecek.
 


DÜ-OSB arasında lisansüstü eğitim protokolü
Düzce Üniversitesi Enstitüleri ile Düzce Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü arasında da lisansüstü eğitim konusunda işbirliği yapılmasına ilişkin Lisansüstü Eğitim Protokolü imzalandı.

Söz konusu protokol ile Düzce Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firma çalışanları Düzce Üniversitesi Enstitüleri tarafından belirlenecek programlarda verilecek lisansüstü eğitimden yararlanacaklardır.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (2)
Tezsiz yüksek lisans 4 yıl önce
Yorumcuya katılıyorum, verim ve nitelik yok.Parayla yüksek lisans yapmış oluyorsun.Bence de kaliteyi düşüyor..
Tezsiz Çok gereksiz 4 yıl önce
Tezsiz program tezlinin niteliğini verimi düşürmek için 4-5 bin parayla yapılan bir program.Hiç faydası yok zaten doktoraya devam için kabul edilmiyor.Hocaların yeni para kazanma taktiği..Tüm tezsizleri YÖK acil kaldırmalı..