banner851

banner955

VALİLİKTE YATIRIMLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Aylık olarak yapılan Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı’nın Haziran ayı oturumu bugün gerçekleştirildi. Toplantıya başkanlık eden Vali Zülkif Dağlı, köy yollarında asfaltlama çalışmalarının önümüzdeki hafta başlayacağını açıkladı. Ayrıca yeni eğitim-öğretim yılında geçiş yapılacak tekli eğitime yönelik düzenlemeler de değerlendirildi.

Yerel Haber 06.06.2017, 12:53 06.06.2017, 14:34
1168

Düzce’de her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ve il genelindeki yatırımların değerlendirildiği Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı, Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında yapıldı. Düzce Valiliği Makam Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya ilgili kurum ve daire amirleri katıldı.

Toplantı öncesi basına kısa bir açıklamada bulunan Vali Dağlı, masaya yatırılacak ilk konunun Düzce’nin en büyük sorunlarından biri olan köy yolları olduğunu söyledi.
Vali Dağlı şöyle konuştu: “Artık haziran ayında sezonu da başladı. Çok hızlı bir şekilde köy yollarımızın asfaltına başlıyoruz önümüzdeki hafta itibariyle. Geçtiğimiz hafta zaten başlamıştık artık biraz daha hızlanacağız. Ayrıca okul inşaatlarımızla ilgili de tekli öğretime geçmek amacıyla yapılan çalışmaları tekrar gözden geçireceğiz ve okul inşaatlarımızı hızlandıracağız. Toplantımızın genel olarak gayesi bu.”

Yorumlar (9)
SIVASLI 5 yıl önce
Sayin valimiz geregini yapar saygilar valime
Hc 5 yıl önce
Önce alt yapı sonra yol sayın valim .Altınpınar yıllardır kanalizasyon bekliyor .Bizi hiç duyan yokmu.Avrupada önce altyapıvar.yap boz yok
aynalı yorumcu 5 yıl önce
SAYIN VALI BINAYA NE GEREK VAR OKUL ICIN HERYER IMAMHATIP OLDU ONLARI DONUSTURUN BENCE.
kara kartal 5 yıl önce
yamalı yollara devam
VATANDAŞ 5 yıl önce
MERKEZE BAĞLI MAHALLELERDE DOĞALGAZ HATTI OLMIYANLARA LÜTFEN HAT ÇEKİLSİN KIŞIN BOĞULUYORUZ
merkez mahalleler duruyor 5 yıl önce
önce merkez mahalleleri bitirin. ana caddeleri asfaltlayıp geçmeyin. mahalle aralarında insan yaşamıyor mu acaba? oraları da asfaltylayın
VATANDAŞ 5 yıl önce
SAYIN VALİM AKÇAKOÇA KURUKAVAK KÖYÜ YOLU BİLDİMİZ KÖSTEBEK YUVASI GİBİ KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR .
BU YOL AÇİL ASVAT OLMASI LAZIM HASTA ULAŞIMINDA ZOR ANLAR YAŞANIYOR İLGİLİ MAKAMA DURUM ARZ EDİLİR.
berbat biryol 5 yıl önce
vakıf köyü nün yolu berbat muhtar sesini cıkartmalı yaptırmalı yoksa cok milletten küfür yer
T. 5 yıl önce
O yolu iyi bilirim. Oraya yol yapılıyor ama mahalleli her 5 metreye bir kasis yapıyor. o kasisler girmeden frene basa basa yola yapılan basınçtan dolayı o kesim sürekli bozuluyor. Şu an orada tozdan gidilmiyor. Bir de bu açıdan bakın yola.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız