banner851

banner614

VATANDAŞ ÇAREYİ ORADA ARADI

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, halk günü toplantısında yaptığı konuşmada, görüşmek için 42 vatandaşın talepte bulunduğunu kaydederek sorunlarına çare olmaya çalışacaklarını söyledi.

banner846
Yerel Haber 02.05.2018, 15:43 02.05.2018, 19:06
1075
banner844

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Milli Eğitim Toplantı Salonunda saat 14.00’da düzenlenen Halk Günü Toplantısı ile vatandaşlar ile bir araya geldi. Her ayın ilk salı günü düzenlenen toplantıya vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıya İl Jandarma Alay Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, kurum ve daire amirleri katıldı.

“42 vatandaşımızın görüşme talebi var, geleni de geri çevirmeyeceğiz”
Vatandaşlarla bir araya gelmeden önce ilk kez bir halk günü toplantısında konuşan Vali Dağlı, şunları kaydetti:


“Mayıs Ayı Halk Günü Toplantımızı bugün itibariyle yapıyoruz. Şu ana kadar 42 vatandaşımız bizimle görüşmek için talepte bulundu. Onları dinleyeceği hep birlikte. Tüm daire müdürlerimiz burada. Bu 42 kişi haricinde gelen olursa da kimseyi geri çevirmeyeceğiz. Yine dinleyip sorunlarına çare olmaya çalışacağız.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (4)
Sosyal hizmetler 3 yıl önce
Nevcivan--Evde bakım hizmetlerine başvuruda bulunabilirsiniz
reisin arkadaşı 3 yıl önce
hergün dert dinleyip vatandaşın gazı alınmalı.
Nevcivan 3 yıl önce
Devletten yardım almak için ne yapmalıyım. Annem ablam hasta.uzun lafın kısası hastalarıma bakmak istiyorum.eşim yetişemiyor.ALLAH rızası için...
183 3 yıl önce
Nevcihan hanımım Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Alo 183 Aile, Kadın, Çocuk, Yaşlı ve Engelli Sosyal Destek Hattı ile konunuza kısa sürede sonuç alabilirsiniz