banner851

banner614

VATANDAŞ DENETİMDE!

banner619

Uzun su kesintisi sonrası sabrı taşan vatandaşlar, Belediyedeki beyaz masadan “çalışma var.” yanıtını alsa da tatmin olmadı. Belediye ekiplerinin çalışmasını görmek isteyen vatandaşlar, bölgeye gittiklerinde ortada ne işçi ne de çalışma buldu. Vatandaşlar, Beyaz masanın kendilerini kandırdığı yönünde sitem etti.

banner846
Yerel Haber 29.08.2015, 16:54
4891
VATANDAŞ DENETİMDE!
banner844
Düzce’de iki gün süren su kesintisi, vatandaşın sabrını taşırdı. Belediyenin beyaz masasını arayan vatandaşlar, ekiplerin çalışmalara devam ettiği bilgisini alsa da tatmin olmadı. İş edinip Selahattin Olcar Köprüsündeki çalışma alanına giden vatandaşlar, ortada hiçbir işçi görmeyince daha da sinirlendi.

İş makinelerinin önünde video çekip, tepkilerini dile getiren iki vatandaş beyaz masanın kendilerini kandırdığını öne sürdü.
Vatandaşlar kaydettikleri videoda “ Saat 11.11 Düzce Belediyesi Beyaz Masası bize çalışma var diyor. Bende evimden ayrılıp geldiğimde burada bir çalışma göremiyorum. Burada insanlar kandırılıyor.” ifadelerini kullandı. 
Yorumlar (47)
AHMET BEY 6 yıl önce
BU KAÇINCI SU KESİNTİSİ.AMA DÜZCE Lİ NEDEN SESSİZ MERAK EDİYORUM AMA HAKEDİYORLAR OY MESELESİ NE PARK VAR YANI BAŞIMIZDA BOLU KARABÜK GİDİN GÖRÜN HER YER PARK GEZİLECEK YER.SÖZ DE DÜZCE DÜZ YER
yazık 6 yıl önce
düzce belediye başkanın düzce halkına ne faydası var ne faydası var beyaz masa olmuş( yalancı masa) oy istemesi kolay şunları yapacam diye insanları kandırmak kolay
çok ayip 6 yıl önce
Beyaz masayada guvenemeyeceksek kime inanalim
kenan toprak 6 yıl önce
ben köprüyü yaparken sevgili belediyecilerimize söyledim şimdi yapın sonra yaparsanız bu iş uzar dedim dinlemediler işten anlamayanı işin başına verirsen olacagı bu olur
Duzcede misafir 6 yıl önce
Bence biz büyükler yapamayız da çocuklarımızı götürüp tam belediye kapısının önüne s.ctıralım.
burhaniye mahallesi .. 6 yıl önce
cok guzel duzce belediyesine helal olsun verilen oylara yazik ya
düzceli 6 yıl önce
nasıl olsa kazanıyor akp den aday olan HİZMETE GEREK YOK ÇANTADA KEKLİK SEÇİM
düzceli 6 yıl önce
Canımızdan bezdirdiniz bizi.. Küçük çocuğum var hasta.. Gece 3 de küfür eder gibi verip hemen ne kesiyorsunuz.. Cimer e herkes şikayet etmeli. Yeter artık bü Düzce''nin bu adamdan çektiği..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık