banner851

banner955

VATANDAŞ İSYAN ETTİ

Şerefiye Mahallesi’nde İsmet Paşa İlkokulu’ndan başlayarak Cumhuriyet Sokak boyunca alt yapı çalışmaları nedeniyle uzun bir süre önce kazılarak henüz yapım çalışmalarının başlamaması bir vatandaşın tepkisine neden oldu. İsmet Paşa İlkokulu’nun burnunun ucundaki soruna ilişkin belediye yetkilileri ise hava şartları elverişli olduğunda gerekli çalışmaların başlayacağını bildirdi.

Yerel Haber 26.03.2018, 16:15 27.03.2018, 18:08
1663
banner1032

Vatandaşların gündelik yaşamını olumsuz etkileyen pek çok sorunla baş etmeye çalışan Düzce’de bu sorunların başını yetersiz alt yapı ve bozuk yollar çekiyor. Özellikle şehir merkezinde yaşayan vatandaşların sıklıkla şikayet ettiği konulardan olan bozuk yollar bu kez, “bozulup yapılmayan” yol nedeniyle tepkinin odağı oldu.

Şerefiye Mahallesi Cumhuriyet Sokak üzerinde kazılıp bırakılan yolda uzun süredir herhangi bir yapım çalışmasının başlamaması, bir vatandaşın tepkisine neden oldu.

“Burası şehrin göbeği, herhalde belediyemiz unutmuş” diyerek sitem eden vatandaş, İsmet Paşa İlkokulu’nun bahçe duvarı ile Cumhuriyet Sokak boyunca alt yapı çalışmaları nedeniyle kırılan ve üzeri mıcırla kapatılarak çelik dubaların çakıldığı o görüntüleri Öncü Haber Whatsapp Hattı’na gönderdi.

Okulun hemen yanında bulunması nedeniyle öğrencilere ve servis araçlarına zorluk çıkardığını da belirten vatandaş yetkililere bu sorunu çözmesi çağrısı yaptı.

Hava şartları uygun olduğunda çalışmalar başlayacak
Konuyla ilgili Öncü Haber Merkezi yetkililerden bilgi aldı. Geçtiğimiz aylarda yolda alt yapı çalışmalarının tamamlandığı ancak hava şartlarının elverişsiz olması nedeniyle asfalt ve kaldırım çalışmalarına henüz başlanmadığı belirten yetkiler en kısa sürede yapım çalışmalarına başlanacağını bildirdi.
 
Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (16)
mumin 5 yıl önce
Düzcede belediyesi sınırları içerisinde yaşayınca insan müfrit Ak parti seçmeni olmama rağmen en azından belediye başka partilere oy vermek zorunda hissediyor kendini.
Vatandaş 5 yıl önce
Şurada seçime ne kaldı ki az daha dişini sık ama bu millet yine gidip akp ye oy verir onun için iyi yapıyorlar az bile yapıyorlar yesinler icsinler eglensinler keleşleler ne oldu istifa ettiler yaptıkları yanlarına kar kaldı ne ala memle
SÜLEYMAN METE KLASİĞİ 5 yıl önce
HERKES HAK ETTİĞİ HAYATI YAŞAR...
Köprü var 5 yıl önce
Ayıp ayıp utanın, köprü var tüp geçit var :) mehter var yersen.
Yemezsen de yediriyorlar yesende, tavisyem üzmeyin canınızı bazı şeyler kaçınılmaz zevk almaya mutlu olmaya çalışın.
DÜZCELİ 5 yıl önce
ORASI 3 AYDIR ÖYLE 1 GÜN İYİ HAVA BULAMADIMI BELEDİYE BİRDE TİRYAKİ SOKAK BELEDİYE KALDIRIMI KALDIRDI ASFAT ATTI ŞİMDİ YOLUN İKİ TARAFI OTOMOBİL PARK ALANI OLDU MAHALELİ SAKİNİ OLARAK HATANIN DÜZELTİLMESİNİ İSTİYORUM COŞKUN AP İLE SARAR AP ARASI
FUBERKA 5 yıl önce
Haberini yaptığınız yeri akşam bende gördüm.Abarttığınız kadar da değil.1 metrekare bir yeri snki sokak boyu gibi lanse etmeyin.
Elverişli havaları da gör 5 yıl önce
Bana göre ülkemizdeki en başarısız belediyelerden biri.Arkasinda bakan ve hükümet desteği olmasına rağmen.
Dzc 5 yıl önce
Düzce'nin her yeri öyle tarla gibi çamur çökek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
parçalı bulutlu