banner851

banner614

VATANDAŞ YOL İSTİYOR!

Yenikentte bulunan Kent Ormanı’nın yolları içler acısı durumda. Hafta sonu tatilini o bölgede geçirmek isteyen vatandaşlar yolların bozuk olmasından dolayı oldukça şikayetçi.

banner619
Yerel Haber 16.09.2012, 17:13
114
VATANDAŞ YOL İSTİYOR!

Yenikent 3’üncü bölgede bulunan Kent Ormanı, özellikle hafta sonu tatili için Düzcelilerin yanı sıra il dışından gelen misafirlerin de vazgeçilmez olarak gördüğü bir yer.
 

Ancak kent ormanının içerisinde bulunan ve yaklaşık 4 yüz metre uzunluğa sahip yolun durumu içler acısı halde.

 

Pazar tatilini Kent Ormanı’nın da geçiren vatandaşlar bu durumdan oldukça şikayetçi. Kent ormanına aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmek için gelen vatandaşların tek sorunu yol. Araçlarının ormanın içerisinde gitmekte zorlandığını söyleyen vatandaşlar, yetkililerden bir an önce yolu yapmalarını istediler.

 
Havaların yağmurlu olmasıyla birlikte sorunun daha da çekilmez bir hal aldığını söyleyen vatandaşlar yolların yapılmamasıyla birlikte bir daha ki gelişlerinde bu kadar istekli olmayacaklarını söyledi.
 
İşletme sahibi Satılmış Danacı ise durumu yetkililere defalarca söylediğini ancak henüz bir sonuca ulaşmadığını belirtti. Danacı ayrıca en son geçen yıl kendisine yol için ihale yapılacağının söylendiği ancak yolun günden güne kötüye gittiğini dile getirdi.
 

Yorumlar (0)