banner851

banner614

VATANDAŞI BEZDİRDİLER

banner619

‘İstanbul Caddesi trafiğe açılsın mı, açılmasın mı?’ tartışması süredursun bir tek onlar durmuyor. Yapılan sayısız denetim, alınan onca önlem bir tek onlara çare olmadı. Trafiğe kapalı caddede yayadan çok yer alan motosiklet, elektrikli bisiklet ve bisiklet vatandaşları canından bezdirdi.

banner846
Yerel Haber 25.10.2017, 11:04 26.10.2017, 13:21
5052
banner844

Yaklaşık 4 ay önce trafiğe kapatılmasının ardından hakkında sayısız eleştiri yapıldığı İstanbul Caddesi’nde ilk günden itibaren değişmeyen tek şey yayalara açılan caddedeki motosiklet, elektrikli bisiklet ve bisikletlerin yayaların güvenliğini tehlikeye atması oldu.

Caddede cirit atan taşıtlara önlem amacıyla Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri sayısız uygulama yaptı, ceza verdi, çare olmadı. Cadde boyunca motosiklet ve elektrikli bisikletlerin caddeye giremeyeceğini belirten pankartlar asıldı. Fakat caddede hemen hemen her an karşılaşılan manzara ‘Bu da çare olmadı’ dedirtti.

Cadde üzerindeki sürekli dolaşım halinde bulunan taşıtlar,yayaları tedirgin etmeye devam ediyor. Caddenin yeniden trafiğe açılıp açılmayacağı bilinmiyor ama önlemeyen iki tekerlekli taşıt trafiği, vatandaşın canını sıkmaya devam ediyor.


Haber: Y. SEVER

Yorumlar (57)
Yahya 4 yıl önce
Bence araca acılmasın. Hemde hiç. Sadece yaya trafiği olsun. İki sira park oluyor. Okuz gibi de soforler
orhan 4 yıl önce
bisiklete motora razıyım bana araba çarpıyordu
köroğlu 4 yıl önce
Bence gündüz trafiğe akşam yayalara açılsın.
Xyz 4 yıl önce
Milletin arabasına ceza kesmekle ugracaklarina o caddede hayvanlık yalanlarla uğraşsinlar bu kadar insanı huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok internette video çeken bi trafikci vardı nerde o gelsin de burda asıl işini yapsin
MOTORCU 4 yıl önce
BİR GÜN BİRİ GELİP ÇARPSA DA AĞIZ BURUN DALSAM DİYE BEKLİYORUM SABIRSIZLIKLA. BENDE MOTOR KULLANIYORUM AMA BU KADAR DA SAYGISIZLIK OLMAZ YANİ
GECENİN KARANLIĞI 4 yıl önce
BEN SÖYLEYEYİM GECE MADDE KULLANANLARA GÜN DOĞDU.GECE 9 DAN SONRA İNCİN TOP ATAR O CADDEDE.KÖPEKLER DESEN ONA KEZA..DERİN BİR KARANLIK VE SESSİZLİK ÇÖKER ŞEHRİN ORTASINA..O IŞIKLARIDA TEK TEK KIRARLAR.
zabıta denetlesin 4 yıl önce
neden zabıtaya bu görev verilmiyor? bir ay hem giriş hem çıkışta cezalar kesilince öyle bir azalacaklar ki..
ENTERESAN 4 yıl önce
BİSİKLET YASAK MI YA ENTERESANMIŞ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın