banner851

banner614

VATANDAŞLAR CAMİLERİ DOLDURDU

Düzce’de Mevlit Kandili dolayısıyla program düzenlendi. İlahi ve Kur'an-ı Kerim okunan programda, İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis ve vatandaşlar için dua edildi.

banner619
Yerel Haber 12.12.2016, 09:29 12.12.2016, 09:36
648
VATANDAŞLAR CAMİLERİ DOLDURDU

Düzce’de Mevlit Kandili dolayısıyla İstanbul'daki terör saldırısında şehit olan polis ve vatandaşlar için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.Merkez Büyük Camii ile Cedidiye Camileri başta olmak üzere tüm camilerde Mevlid Kandili programı düzenlendi. Akşam namazının ardından, camiye gelen kadın, erkek, genç, yaşlı çok sayıda vatandaş namaz kılarak, İstanbul'daki terör saldırısındaki şehit ve gaziler için dua etti.Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahiler okundu. İl Müftüsü Selami Emen tarafından camide vatandaşlara bu özel gecenin nasıl değerlendirilmesi gerektiğine dair bilgiler verildi.Edilen duanın ardından sona eren programlarda, camiye gelen vatandaşlara ikramda bulunuldu.

Yorumlar (2)
YYYY 5 yıl önce
OKTAY GÖRDÜM SENİ
MEHMET 5 yıl önce
ÇOK GÜZEL BİR PORAĞRAM OLDU.VATANIMIZ.MİLLETİMİZ İÇİN VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ELLER SEMAYA KALKTI .RABBİM VATAN HAİNLERİNİ KAHRETSİN.ONLARA DESTEK VEREN VE SES SİZ KALANLARA RABBİM PERİŞAN ETSİN .MİLLETİMZ CAMİLERİ DOLDURDU.ALLAH RAZI OLSUN.BAŞTA MÜFTÜ BEY VE HOCALARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.SADECE CAMİ CEMAATI ALMADI YETKİLİLER ÖZELLİKLE CEDİDİYE CAMİİ NE MEKANLARI GENİŞLETMELİDİR. YAZIK SOĞUKTA KALIYOR CEMAAT