banner851

banner955

VATANDAŞLAR MEYDANLARI DOLDURDU

Düzce'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında protokol üyeleri ve vatandaşlar Büyük Cami önünde toplanarak, Anıtpark Meydanı'na kadar yürüdü.

Yerel Haber 16.07.2020, 10:51 17.07.2020, 01:43
6614
VATANDAŞLAR MEYDANLARI DOLDURDU
banner1032

Anıtpark Meydanı'nda düzenlenen program, büyük ekranda 15 Temmuz ruhunu yansıtan fotoğraf ve film gösteriminin yapılmasıyla başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam eden programda, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından dua edildi.

Şehitler için mevlidi şerif okunan programa  Düzce Valisi Cevdet Atay, MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, Belediye Başkanı Faruk Özlü, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı'na düzenlenen saldırıda şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan'ın babası Ramazan Baysan, annesi Hanife Baysan siyasi parti İl Başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Diğer taraftan 15 Temmuz ruhunun yaşatıldığı Anıt Park Meydanı'nda Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve birçok vatandaş sabah namazını birlikte kılıp şehitler için dua ettiler.

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli adam 2 yıl önce
Hiç de yoğun ve güzel değildi. Çok ölü geçti. Geçen yılki gibi. Demokrasi marşı ve Türütün Asın şu köpekleri şarkısı hiç yoktu. Hiç beğenmedim.
Düzceli 2 yıl önce
Benim anlamadığım koronavirüs var die hiç bişeye müsade edilmezken söz konusu 15 temmuz olunca neden kimsenin sesi çıkmadı tüm Türkiye'deki kalabalıklara? Eğer ki dünden sonra patlama olmazda koronavirüs hikaye demektir.
18
parçalı bulutlu