banner851

banner614

Vatandaşlar yolun bir an önce yapılmasını istediler.

Düzce Merkeze bağlı Yeşilçam Köyü'nde vatandaşlar yolların bozuk olmasından şikayet ediyor. Köy halkı bozuk olan yolların bir an önce yapılmasını istiyor.

banner619
Yerel Haber 08.09.2009, 16:47
220
Vatandaşlar yolun bir an önce yapılmasını istediler.

Düzce merkeze bağlı Yeşilçam Köyü'nde yaşayan vatandaşlar yolların bozuk olmasından dolayı tepkilerini dile getirdiler. Vatandaşlar yolların kazıldığını ve bir daha yapılmadığını yapılan yerlerinde kayda değer bir çalışma olmadığını vurguladılar. Dağ köylerinde bile asfalt yolların bulunduğunu belirten vatandaşlar Doğanlı gibi önemli bir bölgenin yanında bulunan köyün yolunun neden yapılmadığı ve çalışmalar sonucu perişan halde bırakıldığı konusunda yetkililere seslendiler.

Köy halkının tepkileri bununlada sınırlı kalmadı. Köy sakinleri bazı ara yollarda elektrik direklerinde lamba bulunmadığını ve geceleri karanlıktan dolayı dışarı çıkamadıklarını ifade ettiler. Yetkililere seslenerek sorunun bir an önce çözülmesini ve Yeşilçam Köyü yolunun yapılmasını istediler. Yazın toz nedeniyle yolda yürüyemediklerini vugulayan köy halkı, kışın da yaklaşmasıyla yolların çamur olacağını ve yürünmez hale geleceğini ifade ettiler. Çocuklarının okul sezonu açıldığında okula giderken yollarda sıkıntı yaşamasını istemeyen vatandaşlar, sorunun giderilmesi için yetkililere seslendiler.

banner844
Yorumlar (0)