banner851

banner614

YAKINDA İHALEYE ÇIKACAK

banner619

Düzce’de ilçelere yapılması planlanan entegre hastanelerinin biri de Gölyaka’ya kurulacak. Gölyaka entegre hastanesinin ödeneğinin hazır olduğu, proje üzerinde çalışmalar yapıldığı ve çok yakında ihaleye çıkacağı bildirildi.

banner846
Yerel Haber 11.05.2012, 12:41
224
YAKINDA İHALEYE ÇIKACAK
banner844

Gölyaka'ya yapılması planlanan entegre hastanesi için hazırlıklar tamamlandı. İlçeye yapılacak olan Gölyaka entegre hastanesi için proje çalışmaları tamamlandığı ve ihale işlemlerinin devam ettiği bildirildi.
Kaynaşlı, Gölyaka, Gümüşova ve Yığılca ilçelerine yapılacak olan entegre hastanelerden, Yığılca’ya Devlet Hastanesi ‘nin ihalesi geçtiğimiz aylarda yapılmıştı.  Gölyaka ve Gümüşova'da yapılması planlanan Devlet Hastaneleri için, iki ilçede bütün hazırlıklarını tamamladı. Gümüşova ve Cumayeri ilçesi ortak alanına yapılması planlanan Entegre Hastanesi, Fatih Mahallesi'nde Orman Genel Müdürlüğünün malı olan 10 dönümlük alana yapılacak.
Yapılan ihalelerin ardından, Kaynaşlı, Gölyaka ve Gümüşova ilçelerindeki hastanelerin  inşaat çalışmaları başlayacak. İlçelere yapılacak entegre hastaneler ile merkez hastanelerin yükü hafifletilecek.

Yorumlar (0)