banner851

banner614

YAKINLARI YALNIZ BIRAKMADI

banner619

Bir yıl önce Bilecik-Bozöyük karayolunda, demiryolu hattındaki çalışmaları incelerken elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden, Jeoloji Yüksek Mühendisi Timuçin Kızılırmak, ölümünün 1’inci yılında mezarı başında anıldı.

banner846
Yerel Haber 01.08.2014, 12:32
358
YAKINLARI YALNIZ BIRAKMADI
banner844

Düzce’nin köklü ailelerinden olan Kap Ailesi’nden Rıza Kap’ın damadı Jeoloji Yüksek Mühendisi Timuçin Kızılırmak ölümün 1. yıldönümünde ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.

 

Bundan bir yıl önce Jeoloji Yüksek Mühendisi Kızılırmak, Bilecik-Bozöyük karayolunda, demiryolu hattındaki çalışmaları incelerken elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Kızılırmak’ın yakınları bugün Kiremitocağı Mezarlığı’ndaki mezarı başında toplandı.

 Timuçin Kızılırmak’ın eşi Nilgün Kap Kızılırmak, kızları Irmak ve Cise Kızılırmak ölüm yıldönümünde yalnız bırakmadı. Kızılırmak’a mezarı başında Kuran-ı Kerim ve ruhuna Fatiha okunarak, dualar edildi.

Geçtiğimiz haftalarda açılışı yapılan Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren Projesi’nde Kızılırmak’ın hayatını kaybettiği kazanın gerçekleştiği tünele adı verilmişti.

 

 

 

Haber; S.Kaşkır

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
15°
açık