banner851

banner614

YAPIMINA GEÇEN YIL BAŞLANMIŞTI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Düzce Belediyesi ve Düzce Valiliği iş birliğiyle 10 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen olan ‘Trafik Eğitim Parkuru’nun fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Soylu paylaşımına “Düzce’ye çok yakıştı” notu düştü.

banner619
Yerel Haber 17.05.2021, 18:15 18.05.2021, 10:21
6479

Düzce Belediyesi ve Düzce Valiliği iş birliğiyle Melen Su Park yanındaki 10 bin metrekarelik alanda 2020 yılı ekim ayında başlanan Trafik Eğitim Parkuru yapımı tamamlandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tesisin son haline ait görselleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bakan Soylu paylaşımına “Düzce'ye, Çocuk Trafik Eğitim Parkımız yakıştı mı yakıştı” notunu düştü.

Ülke genelinde trafikte can kaybını önlemek ve yaya önceliğine dikkat çekmek için çalışmalar sürerken Soylu, “Trafikte her yıl daha iyiye” ifadeleriyle sürücü ve yayalara da mesaj verdi.

Alanda özellikle çocukların trafikteki bilinçlerinin artırılması konusunda önem taşıyan Çocuk Trafik Eğitim Parkı ile öğrenciler okuldaki eğitimlerinin yanı sıra trafik kurallarını bu parkurda yaşayarak, görerek ve uygulayarak öğrenecek.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Resul İnan 5 ay önce
öncü haber geçen aylarda burası için altyapı sorunlarına dair haber paylaşmıştınız, açık rögar kapakları, elektrik donanımları tehlike saçıyor diye, o haber uçmuş sitenizden nerede takip gazeteciliği..
Yusuf arslan 5 ay önce
Sehriniz yaya trafiğine araç trafiğine uygun bir şehir olmadığından ..eğitimi insan yaşayarak alamadığından. Uygun hale getiremediklerinden bence 10 dönüm uygun hale getirilmis bu basari işte ..yahu bunun neresi doğru ..hadi kafaniz çalışmıyor utanmıyormusunuz bu şartları şehrimizde saglayamadik diye ..
Sema 5 ay önce
Düzce ye hızlı tren de çok yakışırdı. Keşke bu konu üzerinde düşünülse! Düzce Konya arası olsa mesela:)
Halk.. 5 ay önce
Süslümü diyodu sedat
Kanlar bozildu 5 ay önce
Sedatla bolusemedinizmi