banner851

banner955

“YARALARI SARMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Düzce Belediyesinde kepçe operatörü olarak görev yapan Gökhan Kahraman, düğününden 2 gün sonra sel felaketinin yaşandığı Kastamonu'nun Bozkurt ilçesine çalışmak için gönüllü olarak geldi.

Yerel Haber 29.08.2021, 17:00 30.08.2021, 18:14
1358
banner1032

Şiddetli yağışın ardından 11 Ağustos'ta Ezine Çayı'nın taşması sonucu can kayıplarının yaşandığı ilçede iş yerleri ile çok sayıda ev su ve balçık altında kaldı.

Türkiye'nin pek çok yerinden bölgeye gelen ekipler, su ve balçık altında kalan binalar ile sokakların temizlenmesinde görev aldı.

Düzce Belediyesinde çalışan ve 9 Ağustos'ta evlenen Kahraman da düğününden 2 gün sonra sel felaketinin yaşandığı Bozkurt ilçesine geldi.

Gönüllü olarak kepçesiyle bölgeye gelen Gökhan Kahraman, 17 gündür Bozkurt'un yaralarını sarmak için çalışıyor.

Kahraman, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden bir arkadaşı ile gönüllü olarak Bozkurt'a geldiklerini söyledi.

Sel felaketini duydukları anda hemen hazırlanıp yola çıktıklarını belirten Kahraman, "Tüm Düzce adına ölenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Geçmiş olsun Kastamonu diyorum. Elimizden geldiğince gece gündüz saat gözetmeden çalışıyoruz." dedi.

Bozkurt'un yanında olmak istediğini belirten Kahraman, "Pazartesi günü evlendim. Hiçbir şey gözetmeden gönüllü geldik. Yaraları sarmaya çalışıyoruz. Bozkurt ilçesine geldiğimde gerçekten durum çok kötüydü. Arkadaşlarımızın ve askerlerimizin çalışmasıyla bir nebze de olsa toparladı. Ümit ediyorum ki Bozkurt bundan sonra daha güzel olacak." diye konuştu.(AA)

banner844
Yorumlar (5)
Vatandas 1 yıl önce
Ya sanki adamın bir kolu bir bacağı yok buna rağmen yardıma gitmiş havasındayı z ya adam atomu parçaladı işini yapıyor aloooo
Bel3diyeye 1 yıl önce
Belediyenin bu arkadaşlara vereceği bir iş elbise tulum belediyeyi belirten ur forması yok mu harfiyatci gibi görünüyor duzce belediyesini bu şekilde mi temsil ediyorlar personel yöneticileri uyuyor mu
Oku 1 yıl önce
Okuma yazman yok galiba dostum babana söyle okula göndersin arkasında yazıyı oku
DÜZCELİ 1 yıl önce
ÖNCÜ HABERMİ ŞİNDİ BU BABASININ HAYRINAMI GİTTİ O GİTMESE BİR BAŞKA OPERATÖR GİDECEKTİ SONUCTA CALIŞACAK HA BURDA HA ORADA .
CEMIL 1 yıl önce
HELAL SANA KARDESIM HER SEY VATAN ICIN DIYEN BU KARDESIMI KUTLARIM ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN SENIN GIBILERE HER ZAMAN IHTIYAC VAR TAKDIRE SAYAN BIR HDAVRANIS
16
açık