banner851

banner955

YARALI KUZGUN TEDAVİ ALTINDA

Merkeze bağlı Şerefiye Mahallesi’nde, yerde çırpınan ve yaralı olan bir kuzgun bulundu. Hayvan sever bir vatandaşın haber vermesi üzerine mahalleye gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü görevlileri yaralı kuzgunu tedavi altına aldı.

Yerel Haber 14.01.2019, 16:23 15.01.2019, 15:39
1515
banner1032
Alınan bilgiye göre, Şerefiye Mahallesi Tiryaki Sokak'ta otomobilinin yanında yaralı bir kuşun çırpındığını gören Nevzat Çalışkan, durumu Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü'ne haber verdi. Sokağa gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü görevlileri, kuzgun olduğu belirlenen yaralı kuşu kafese koyarak, tedavisinin yapılacağı merkeze götürdü. 

Tedavi altına alınan kuzgunun, sağlığına kavuştuktan sonra doğaya bırakılacağı belirtildi. AA muhabirine açıklama yapan Nevzat Çalışkan, evine girdiği sırada bir kuşu çırpınırken gördüğünü söyledi.

Hemen kuşun yanına koştuğunu anlatan Çalışkan, "Kuş yaralı haldeydi, ekiplere haber verdim. Gelip aldı arkadaşlar. Galiba saldırıya uğradı, uçup kalkamıyor. Yaralı olduğu için başında bekledik." diye konuştu. 

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (3)
Yabanci 4 yıl önce
Kargaya yavrusu Kuzgun gelirmis...
Duzceye 4 yıl önce
Duzceye acil milliparlak ssubesi lazim bisey olsa boludan geliyor gelene kadar hay van ölür
amk. 4 yıl önce
hiçmi işiniz yok sizin? son zamanlarda bu ne hayvan sevgisi millet kafayı iyice bozdu
12
parçalı bulutlu