banner851

banner614

YARDIMINA VEFA SOSYAL DESTEK ÇALIŞANLARI KOŞTU

Düzce Valiliği koordinesinde görev yapan tam kapanma döneminde ihtiyacı olanların yardımlarına koşan Vefa Sosyal Destek çalışanları engelli vatandaşın yardımına koştu. Tekerlekli sandalyesindeki vatandaşı metrelerce taşıdılar.

banner619
Yerel Haber 15.05.2021, 14:00 15.05.2021, 15:23
492

Korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında evinden çıkamayan yaşlı ve engelli vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için oluşturulan, Düzce Valiliği koordinesinde görev yapan Vefa Sosyal Destek Hattı çalışanları, bankaya giden bir engelli vatandaşın yardımına koştu.

Vefa çalışanları, geçen hafta yoğun altyapı çalışmalarının olduğu İstanbul Caddesi’nde zorluk çeken engelli vatandaşı bir an olsun yalnız bırakmadı.


Bankadan caddeye inmekte sorun yaşayan tekerlekli sandalyedeki engelli vatandaşı banka merdivenlerinden indirdiler. Bir süre caddede ilerleyen vatandaşı ardından getirdikleri minibüsle eve götürdüler. (İHA)

Yorumlar (3)
İsme gerek varmı sence 5 ay önce
Abi bu afgd nasıl birseydir ya adamlar her yerden çıkıyor nereye baksam nereye gitsem hangi olaya denk gelsem afgd orada Allah sizlere güç kuvvet versin tarık mert soyadın gibi mert adamsın vesselam
Ahmet hakan 5 ay önce
O engelli batandaşin sokaga cıkma yasagında tadilat olan cadde de ne işi var heryer kapalı amacı ne insanları ugraştırıyo gereksiz işler vakit kaybı
Bolulu 5 ay önce
Böyle güzel şeyleri görmek gurur verici...Ancak ''metrelerce taşıdılar '' ifadesi bu güzelliği külfet gibi göstermiş!