banner851

banner955

YARDIMLARINA DEVAM EDİYOR…

Beşir Derneği Düzce Temsilciliği ihtiyaç sahibi ailelerini sevindirmeye devam ediyor. Beşir Derneği Düzce Temsilciliği, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kışlık kıyafet ve bot yardımında bulundu.

Yerel Haber 03.12.2021, 16:10
639
YARDIMLARINA DEVAM EDİYOR…

Türkiye genelinde ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla dikkatleri üzerine çeken Beşir Derneği, Düzce’de de yardım faaliyetlerine devam ediyor. Kış ayında ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kışlık kıyafetler ve bot dağıtan Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği, yine yüzleri güldürdü.

Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği’nin paylaşım noktalarında ihtiyaç sahibi vatandaşların çocukları için kışlık mont, kazak ve bot yardımı yapıldı.

Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, “Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği olarak, paylaşım noktamızda soğuk kış günlerinde sıcak gülümsemelere yol açmaya devam ediyoruz! Düzce paylaşım noktamız ihtiyaç sahibi kardeşlerimize, kışlık kıyafet ve Bot yardımında bulunuyoruz. Paylaşmak, azı çok yapmaktır diyerek çıktığımız bu yolda bize katılmak ister misiniz?” denildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Teoman Haldun 13 ay önce
Reklamları izlediniz.
Anutparkta görünce çadırı para vermeden geçmeyin...
Yeni Sayımız