banner851

banner955

YAŞAM MERKEZİNDE KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Cumhuriyet Mahallesinde inşa edilen Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi dükkanları için hak sahipleri arasında kura çekimi yapıldı.

Yerel Haber 28.02.2018, 16:13 01.03.2018, 10:56
1239

Düzce Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesinde inşa edilen ve hafta sonu kapılarını vatandaşın hizmetine açacak olan Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezinde bugün kura heyecanı yaşandı.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen törenle pazaryerinde dükkan sahibi olmak için başvuran hak sahipleri arasında kura çekimi yapıldı. Kura çekimine Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar ile ilgili birim müdürleri, Sebze ve Balıkçılar Esnaf Odası temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Noter huzurunda yapılan çekilişle sebze ve meyve satıcıları için ayrılan 68 dükkan için 102 kişi, tuhafiye için ayrılan 53 dükkan için 46 kişi, üreticiler için ayrılan 35 dükkan için 60 kişi, şarküteri için ayrılan 4 dükkan için 5 kişi ve balıkçılar için ayrılan 3 dükkan için 5 kişi olmak üzere toplam 228 kişi arasından kura çekimi yapıldı.

Noter yetkililerinin kesin sonuçları açıklaması ile pazaryerinde yer sahibi olan vatandaşlar tespit edildi.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (3)
murat demir 5 yıl önce
meslegi gercekten pasarcı olan esnaf arkadaslara verilsin. kira getirisi olsun diye 2 ye alıp 5 e 10 satarım diye uşlanmasınlar. ben diyim vebali var.
hakan 5 yıl önce
orayı yapan devlet kurayı çeken akp il başkanı ve saz arkadaşları tam komedi hadi gülelim.
Vayyy Beee 5 yıl önce
Boşuna kura çekim yapıldı havası vermeye uğraşmayın o kişiler daha buraya gelmeden AKP yandaşlarına verilmiştir laf olsun torba dolsun insanların gözü boyanmış olsun dercesine Sözde kura çekilmiştir buna emin olabilirsiniz
18
açık