banner851

banner614

YAYA VE SÜRÜCÜ GÜVENLİĞİ ÖN PLANDA

banner619

Düzce Belediyesi, yaya ve sürücülerin güvenliğini sağlamak amacıyla cadde ve sokaklarda deforme olan yol şerit çizgilerini boyama ve yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Ekipler 3 günde 2 kilometre yol şerit çizgileri boyadı.

banner846
Yerel Haber 03.07.2021, 09:30 04.07.2021, 17:29
875
banner844

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından trafik ve yaya güvenliğine yönelik yürütülen çalışmalar devam ediyor. Ekipler, yol şerit çizgileri yıpranan ve silinen cadde ile sokaklarda trafik akışının düzenli ve şeritlerin belirgin hale gelmesi için yol şerit çizgileri çiziyor.

Şehir merkezindeki ana caddelerde şerit çizgileme ve yaya geçitleri yapılırken 3 gün içinde 2 kilometre çizgi çalışması yapıldı. Ekipler, kısa süre içinde 8 adet yaya geçidi, 3 adet otobüs durağı ve saklanma cebi de yaptı.

SAKLANMA CEPLERİ DE BOYANIYOR

Düzce Belediyesi ekipleri, okul önlerindeki kasisler ve uyarıların görünür olması için de boyama çalışmaları yaparken ayrıca trafik akışının bozulmaması için duraklarda ve araç park yerlerinde de saklanma ceplerini yapmaya devam ediyor.

Hızlı bir şekilde çizgileme çalışması yürüten Destek Hizmetleri ekipleri, diğer caddelerdeki çalışmaların da asfaltlamanın ardından devam edeceğini bildirdi.

Yorumlar (9)
Düzce? 1 ay önce
Düzce = İstanbul caddesi ve bileşenleri
Gümüşovalı murat 1 ay önce
Kuyumcuzade bulvarı üzerinde otobüs durak yerleri belirlensin yolcu indirip bindiremiyoruz. söyledik kaç defa tamam halledilecek diye ama yapılan birşey yok
Huseyin 1 ay önce
Konutlar yolu önce yapılsın boyansın cizgiler, sürücü sınavları dersleri oluyor ne yol kaldı ne çizgi
Baska yerlere de bakarlar 1 ay önce
Istanbul caddesinde baska caddemiz varsa oraya da bi el ativerseler
Baskana 1 ay önce
Neresi guvenli..kervan coban merkezdeki hst.neye giderken 10 yolun birlestigi her iki kavsak trafik lambasi şart..halk egitimin oldugu kavşak..heryer kavsak..heryere kasis koyun..
Baskana 1 ay önce
Hadtane yolundaki yubus Marketi gecince petrole donerken 8 yolun birlestigi kavsaga ya kasis ya trafik isigi sart.hergun o kavsakda kaza var..
Halj 1 ay önce
Birde Hast.ne yoluna donmeden önce 6 kavsak var.Oraya kasis yapsan.surekli kaza oluyor.Opetin üst kısmi..
Düzce li 1 ay önce
Birde kültür mahallesi Mehmet Akif caddesi ile namık kemal sokağın birleştiği yere çizilse iyi olacak karşıdan karşıya geçemiyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın