banner851

banner955

YEMEĞİ DE 'AĞAOĞLU' VERMİŞ

Yığılca'da şehit yakınları ve gaziler için düzenlenen iftar organizasyonunu, İş Adamı Ali Ağaoğlu'nun üstlendiği ortaya çıktı. Bakan Faruk Özlü ve milletvekillerinin katılmadığı programda konuşan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, iftarda üst düzeyde ağırlanan ünlü müteahhit Ağaoğlu'na yemeğe verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Yerel Haber 18.06.2017, 13:59 19.06.2017, 13:46
2835

Yığılca Belediyesi tarafından günler öncesinden duyurusu yapılan iftar programına İş Adamı Ali Ağaoğlu sporsor oldu. 

İlçeye bağlı Hoşafoğlu Köyü'nde çevrecilerin şiddetle karşı çıkmasına  karşılık çimento fabrikası kuracak olan ve bu yatırımı sorunsuz şekilde ilerleyen Ünlü Müteahhit Ali Ağaoğlu, Yığılca'da şehit yakınları ve gaziler için verilen iftarın masrafını üstlendi. AK Parti'nin geniş katılım sağladığı iftar programına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ise katılmadı. Düzce protokolünün de hazır bulunduğu iftarda onur konuğu gibi ağırlanan Ağaoğlu'nun yemeği de düzenleyen isim olduğu Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'in konuşması ile ortaya çıktı. Yemek sonrası katılımcılara seslenen Başkan Yiğit, "Programımızın düzenlenmesinde büyük emeği olan değerli İş Adamı Ali Ağaoğlu’na çok teşekkür ediyorum." dedi.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Yığılcalılar ile iftarda buluşan Ali Ağaoğlu'nun büyük önem verdiği yatırımı öncesi bölge halkıyla yakın ilişkiler kurmak istediği görüldü. 

"Medyatik müteahhit buranın altını üstüne getirecek!"  
Diğer taraftan "Doğa katliamı olacak", "Arıcılık bitecek" tepkilerinin gölgesinde Yığılca'nın Hoşafoğlu Köyü'nde inşaat çalışmaları devam eden çimento fabrikası geçtiğimiz mart ayında CNN Türk ekranlarına taşınacaktı. Her hafta pazar günü yayınlanan ve Türkiye'nin çevre sorunlarını ekrana taşıyan "Yeşil Doğa" programı sunucusu Güven İslamoğlu, sosyal medya hesabından "Düzce Yığılca... Bu muhteşem doğaya çimento fabrikası kuracaklar. Maslak'ta orman manzaralı lüks daire satan medyatik müteahhit buranın altını üstüne getirecek. Bir tepeyi çimento fabrikası, ormanlarla kaplı diğer tepeyi de hammadde olarak kullanacak. Sonra getirip İstanbul'u betona gömecek. Daireyi satarken de "Doğa içinde huzurlu evler" diyecek. Burası Yedigöller yolu üzerinde yemyeşil bir alan. Huzur işte bu.... Bu pazar 5 Mart'ta saat 14:10'da izleyebilirsiniz." paylaşımında bulunmuştu. 

O program yayınlanmadı
Ancak merakla beklenen bu program, CNN Türk ekranlarında yayınlanmadı. Çimento fabrikasını gündeme getireceği programı yayınlanmayan İslamoğlu, geniş orman örtüsü, gölleri, şelaleleri, yaylaları ve zengin bitki çeşitliliği ile öne çıkan Düzce'ye geçtiğimiz Mayıs ayında yine geldi ve bu kez doğayı tehdit eden taş ocaklarını ve çöp sorununu ekrana taşıdı.

Haber: C. Üstüner

Yorumlar (25)
VUSLAT 5 yıl önce
SÖYLENTİLER DOĞRUYSA EGER YAZIK YIĞILCAMIZA ....
yalakalık 5 yıl önce
Başkan niye vermemiş Haram sayılır onun parası İlçeküçümsendi
hadibakalım 5 yıl önce
büyük yığılca halkı hadi bakalım dur deyin şu işede görelim babayiğitliğinizi????
soner 5 yıl önce
Eeee beyler hangi partinin il başkanı avantasını aldı sormak lazım bu hırsızlara
ŞEYTAN 5 yıl önce
BU ADAM MIDIR NEDİR..NE İŞİ VAR YIĞILCADA.
SÜT ALMADAN OT VERMEZ 5 yıl önce
TANIDIĞINIZ, YAKININIZDAKİ PARA BABALARINI BİR GÖZ ÖNÜNE ALIN, KAÇ TANESİ GARİBANA, FAKİR FUKARAYA YARARLI BİR İŞ YAPIYOR, AĞAOĞLUNU DA ONA GÖRE DEĞERLENDİRİN. HİÇ BİR ZENGİN KENDİSİNDEN ÖNCE BAŞKASINI DÜŞÜNMEZ.
AVRUPA AVRUPA 5 yıl önce
AVRUPA NİYE AVRUPA İŞTE BUNUN İÇİN. KESİNLİKLE KURDURMAZLAR ARAŞTIRIN BAKIN BALKAN ÜLKELERİ BİLE KESİNLİKLE YAPTIRMAZLAR.
Demet 5 yıl önce
Kazin gelecegi yerden tavuk esirgermi adam!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız