banner851

banner614

YENİ HAFTADA YAĞIŞ BEKLENMİYOR…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni haftaya dair hava durumu tahminlerini yayınladı. Son verilere göre yarın Düzce ve çevrelerinde hava sıcaklıklarında hissedilir derecede bir yükseliş olacak. Düzce’de bugün 22 derece dolaylarında olan sıcaklıklar 26 derecenin üzerine çıkacak.

banner619
Yerel Haber 23.05.2021, 19:00 23.05.2021, 17:22
951

Yurtta yaz kendini hissettirmeye başlarken yağışlar da etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bugün Düzce’de açık hava hakim olacak. Yarın ise hava sıcaklılarının 26 derecenin üzerine çıkması beklenirken, önümüzde ki hafta sonuna kadar yağış beklenmiyor.  

Yapılan son değerlendirmelere göre ise, önümüzdeki cumartesi ve pazar günleri Düzce ve çevresinde bölgesel yağışlar etkili olacak.

Sağanak uyarıları sürüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, İç Anadolu'nun doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Sinop, Kastamonu ve Van çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sinop, Samsun, Ordu, Amasya, Tokat ve Sivas çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Vasıfsız Sadullah 4 ay önce
Akçakoca müftüsü açığa alınmış. Sıcak hava kadar haber değeri yok mu bu olayın!